Zelmer SB 1000

• dobrý výkon

Doporučuji všem kuchařinkám.

• výkon, stabilita, snadné čištění, použité materiály
    • vlastně nic, kovové převody v této kategorii už asi nikdo nedělá

dobré zkušenosti s jinými produkty Zelmer, přijatelná cena, dostatečný výkon a robustnost konstrukce rozhodly

Barva
skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

ZSB1400B (SB1000)

Stolní mixér s nádobou a prosvětleným elektronickým ovládacím panelem. Spotřebič má motor o výkonu 750 W a snadno naseká a namixuje různé suroviny. Velká nádoba o objemu 1,5 l je vyrobena z tvrzeného skla. Lze ji použít k přípravě polévek, omáček a mléčných koktejlů, můžete rovněž mixovat ovoce, zeleninu, maso nebo vařené potraviny pro děti. Mixér má funkce PULSE, TURBO a ICE a také 5 různých rychlostí, které můžete využívat podle svých potřeb. SB1000 má rovněž elegantní a zajímavý vzhled.

• Maximální příkon [W] 750
  • Kapacita [l] 1,5
  • Materiál nádoby tvrzené sklo
  • Ochrana proti náhodnému zapnutí
  • Materiál hliník/plast
  • Dostupné barevné varianty černá/ inox
  • úložný prostor pro šňůru
  • Záruční doba [měsíce] 24

Doporučuji všem kuchařinkám.

• výkon, stabilita, snadné čištění, použité materiály
    • vlastně nic, kovové převody v této kategorii už asi nikdo nedělá

• , zakoupeno v OKAY.cz

• výborná stabilita, ovoce a zelenina zcela rozmixované
    • zatím nic

vřele doporučuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Výkonný
    • Přijatelná cena
    • Splnil má očekávání
    • Používám hlavně na smoothie a v tomto ohledu je 100%
    • Smoothie vytvořím i z tak tvrdé zeleniny jako je řepa nebo mrkev
    • Opravdu úžasný
    • ještě jsem na žádné nepřišla

Pro ty, kteří chtějí žít zdravě, pomocí ovocných a zeleninových smoothie.
    Skvěle rozemele a napění.
    Velký výkon, skvělá cena. 5 rychlostí je užetečné pro tento způsob přípravy smoothie. Rozdrtí také kostky ledu (to jsem zatím nezkoušela), ale věřím, že bude fungovat perfektně. Určitě to byla dobrá koupě.
    Skvělá údržba. Spodní část, kde jsou nože se dá vymontovat a pohodlně opláchnout.

• Dostaqtečně výkonný , skleněná nádoba
    • Nezvyklá poloha usazení nádoby.

věřím že vzhledem ke skleněné nádobě vydrží

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• cena odpovídá kvalitě
    • větší hlučnost

krátká doba na posouzení přístroje

• výkon, menší nádobka navíc - mlýnek (vhodná k tvorbě pomazánek atp.), skleněná nádoba výborně zatíží spodní část mixéru, takže neposkakuje
    • při použití je cítit pálicí se plat
    • mlýnek moc dobře netěsní (při mixování tekutých směsí)

Řekl bych standardní mixér za slušný peníz. Zatím ho používám týden a bez problémů. Při použití je sice cítit pálení plastu, ale pokud toto bude jediný neduh, dá se překousnout. Výkon je dostačující, sekání ledu jsem zatím nezkoušel. Čištění nádoby je snadné, lze odmontovat nože naspodu nádoby a krásně ji celou vymýt. Četl jsem recenze, že někdo měl s oddělováním víka či nožů problémy, mě jde však vše lehce. Mixér má pojistku proti zapnutí bez nádoby.

• Bez závad by fungoval s nižším výkonem (který odpovídá nižší ceně) dostatečně.
    • Po pár použití se začal zasekávat.
    • Manipulace se s každým použitím zhoršovala, dokud bylo téměř nemožné s mixérem zacházet.
    • K tomu se přidávaly další závady, nicméně drobnějšího charakteru.
    • Reklamace byla výsměch (produkt se vracel bez výměny či opravy poškrábaný a v horším stavu než byl před odesláním označen 'opravený').

Relativní spokojenost trvala asi první tři použití. Od té doby to byla stupňovaná katastrofa. Je naprosto možné, že jsme měli jen smůlu na závadový přístroj a jedno reklamační oddělení, nicméně špatných okolností bylo příliš na náhodu a bohužel, výrobky polské firmy Zelmer se pro nás staly symbolem naprosté nekvality s heslem "ruce pryč". (Před pár týdny zde byly myslím dvě pozitivní recenze negativně hodnocené do aleluja. Nějak se mi zdá, že recenze a jejich hodnocení se tu nějak podezřele mění :) ).

• , zakoupeno v Electro World

• Opravdu masivní stroj, krásně mixoval, dokud toho po asi 4. koktejlu nenechal..Budeme ho tedy vracet, ale doufám, že šlo pouze o vadu na tomto konkrétním přístroji, dáme mu ještě jednu šanci.
    • Hůře se sundavá vrchní kryt..občas mi to dalo opravdu zabrat.
    • Po cca 4. koktejlu přestal mixovat, něco v něm začalo chrastit, takže budeme vracet..ale chceme mu dát ještě jednu šanci :)

Hůře se sundavá vrchní kryt..občas mi to dalo opravdu zabrat.