Tristar MX 4150

Tyčový mixér v plastovém provedení. 1 nastavení, nerezové sekací ostří, háček na zavěšení mixéru. Power: 170 Watt...
Doporučená nabídka GASTROMEX s.r.o.

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 635xDalší informace

Sekání/krájení
Šlehání
Hnětení
Drcení ledu

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• tyčový mixer bez odnímatelné nohy, nemohli jsme nikde sehnat
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Funguje
    • Mixované věci nestříkají všude kolem
    • Plastová mixovací noha
    • Noha nejde oddělat od motoru, takže čištění mytím pod tekoucí vodou je složité, když člověk nechce, aby to nateklo dovnitř.

Koupil jsem původně jiný mixér, nějaký jakože "lepší" a dvakrát dražší, s nerezovou mixovací nohou. Ukázalo se, že plast je pro mixér vhodnější než nerez a hlavně tamten mixér se silnějším motorem mi vždycky ohodil půlkuk uchyně tím, co sjem mixoval. Proto jsem ho vrátil a našel si schválně něco se slabým motorem. S tímto mixerem jsem spokojen, jen je škoda, že noha nejde sundat a omýt ve vodě bez toho, aby měl člověk strach, že nějak ublíží motoru.

• , zakoupeno v Alza.cz

Je to hezky vyrobek, a tento vyrobek jsem si vybral k jeho nízké cene.

Typ mixéru
Sekání/krájení
Šlehání
Hnětení
Drcení ledu

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• tyčový mixer bez odnímatelné nohy, nemohli jsme nikde sehnat
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Funguje
    • Mixované věci nestříkají všude kolem
    • Plastová mixovací noha

• , zakoupeno v Alza.cz

Je to hezky vyrobek, a tento vyrobek jsem si vybral k jeho nízké cene.