Tefal HB 853A38

• , zakoupeno v Expert.cz

• perfekni

manželka je spokojena

• Splńuje očekávání.

Odpovídá mým požadavkům a proto jsem si ho vybral. A se značkou Tefal jsme byli vždy spokojeni.

• velký výkon

Počet rychlostí
Pulsní spínač
Sekání/krájení
Šlehání

Tyčový mixer TEFAL HB853A38 SlimForce s unikátní ActivFlow technolofií se 4 noži, šlehací nerezovou metlou a minisekáčkem.

Dva nakloněné, z vnější strany zoubkované nože napomáhají maximálnímu zachycení potravin a dva rovné, z vnitřní strany zoubkované nože pomohou dosáhnout dokonalého rozmixování.

Mixer HB853A38 má výkonný DC motor 700W, 2 rchlosti a pohodlné ergonomické držadlo. nerezový vzhled nerezový nástavec

ActivFlow technologie se 4 noži: 2 nakloněné broušené nože z vnější strany pro maximální zachycení, 2 rovné broušené nože po vnitřní straně pro extrémní mixování minisekáček 500 ml šlehací nerezová metla výkonný DC motor 700 W 2 rychlosti mixovací nádoba 800 ml ergonomické pohodlné držadlo s protiskluzovou úpravou

• , zakoupeno v Expert.cz

• Kvalita provedení
    • snadné sestavení
    • snadná údržba
    • vibrace

Skvělý výkon tyčového mixéru, propracovaný chopper s víčkem, snadno omyvatelné části, lehké sestavení. Je lepší než ruční šlehače. Uvítal bych u tak špičkového stroje točenou přívodní šňůru, aby se mi neválela po lince, ale neviděl jsem ji u žádného jiného mixéru.

• velký výkon
    • lehký

• , zakoupeno v iVIKI.cz

• vše super

za ty peníze velice dobrý

• , zakoupeno v ELECTRO

• Zatím jsem spokojená, objektivní hodnocení nemohu podat pro krátkost používání.
    • -----

Výrobek je perfektně zpracovaný, oproti mému dřívějšímu mixeru v přibližně stejné cenové relaci se zdá i tišší, takže doufám, že vydrží déle.

• , zakoupeno v ELESHOP

• je super
    • chybí mi příručka s recepty pro začatečníky

jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v EVA.cz

• tichý, výkonný, hezký
    • Tefal je značka, které věřím
    • nemá úchyt na zeď

pro mě to nejlepší, co jsem chtěla
    mixuje i horké polévky do hladka a minimálně šplíchá

• rychlá montáž
    • snadné čištění
    • možno ponořit do horkého pokrmu

používám v průměru 2x denně šlehám, drtím, sekám, dělám krémové polévky, prostě je super !