Tefal Freshboost BL181D31

Vakuový mixér FreshBoost zachová intenzitu původního aroma ovoce a čerstvé zeleniny. Díky dvojici 600ml lahviček pro snadné přenášení si smoothie můžete vzít kamkoli...
1 920 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka elektrospecialista

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 427 recenzíDalší informace

Když začne jablko nebo avokádo tmavnout po oloupání, začne ztrácet své kouzlo. Ale navíc vysílají signál: začínají ztrácet živiny. Vakuový mixér FreshBoost všechny živiny zachovává díky antioxidační technologii Nutrikeep. S touto technologií je vzduch doslova vysátý z nádoby a tím se eliminují příčiny narušení potravin. Nádoba mixéru FreshBoost funguje jako stabilizované prostředí, ve kterém jsou veškeré kvality ovoce a zeleniny bezpečně uchovány, aniž by došlo k jejich narušení. Vakuový mixér FreshBoost zachovává až 3× více antioxidačního účinku ovoce a zeleniny, více chuti a více svěžích barev. S mixérem FreshBoost můžete zvenku vidět, co se děje uvnitř: vaše smoothie je prostě lákavější a chutná ještě zdravěji.

Vzduch venku, to dobré uvnitř

Jelikož vzduch způsobuje přirozenou oxidaci, měli bychom jeho působení vyloučit. Když ovoce a zelenina začnou ztrácet barvu, jedná se o známku toho, že přicházejí o chuť a obsah zdravých živin. Technologie Nutrikeep, která je součástí vakuových mixérů FreshBoost, vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemůže způsobit zhoršení kvality potravin.

Typ mixéru

• hlavní výhodou je vakuování - neoxiduje tolik obsah
    • 800W příkon ještě utáhne slabší elektroinstalace
    • čištění oplachem chladnou vodou
    • v této kategorii nehledejme nějaké detaily

Celkem nezáludný smoothie mixer připraví koktejl, nebo naseká cca 20 vlašských jader nasucho. U těch jader to trvá 20s maximálně a najde se nekolik větších kousků.
    Na webu Tefal lze stáhnout krásný návod s 10 recepty na smoothie v češtině a dalších jazycích. Recepty jsem nezkoušel, protože takové suroviny málo kde dostanete (možná Praha). V této kategorii nekoupíte nic jiného, ale přesto si myslím, že je vše dobře vymyšleno (těsnění, vypínač, chlazení spodem, materiály, pěkný design).

• , zakoupeno v MALL.CZ

Regulace rychlosti
Displej
Pulsní spínač

Čerstvější smoothie až s 3× silnějším antioxidačním účinkem

FreshBoost zachovává až 3× více antioxidačního účinku ovoce a zeleniny (test provedený externí vědeckou laboratoří v porovnání s Tefal LN30 týkající se obsahu polyfenolů v jablečném džusu).
Čerstvější smoothie až s 3× silnějším antioxidačním účinkem

Lepší chuť, homogennější

FreshBoost zachovává větší aroma čerstvého ovoce a zeleniny (test provedený externí vědeckou laboratoří v porovnání s Tefal LN30 týkající se aromatických složek jahodového džusu).
Lepší chuť, homogennější

Více svěžích barev, menší úroveň oxidace

S výrobkem FreshBoost budou vaše pokrmy vypadat a chutnat dobře. Bude pro Vás opravdovým požitkem jíst zdravě, kdekoliv budete (test provedený v porovnání s Tefal LN30 týkající se vizuálního vlivu oxidace na jablečný džus).
Více svěžích barev, menší úroveň oxidace

Vysoká kvalita, 800W motor

Silný motor pro dokonalé výsledky.
Vysoká kvalita, 800W motor

4 funkce pro větší pohodlí

Mixér / vakuum / vakuový mixér / drtič ledu.
4 funkce pro větší pohodlí

Vezměte si smoothie bohaté na antioxidanty kamkoliv

Díky dvěma 600ml lahvičkám na cesty je mixér FreshBoost uzpůsoben pro snadné přenášení a může být s vámi kdekoli: když běháte, při obědě nebo v kanceláři.
Vezměte si smoothie bohaté na antioxidanty kamkoliv

Opravitelný výrobek - 10 let

Určeno pro snadnou opravu. Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let+. 6 500 servisních středisek na celém světě.
Opravitelný výrobek - 10 let

Smoothie mixér TEFAL MINI VACUUM BL181 BL181D31 FRESHBOOST 800 W + 2 LAHVIČKY.

Zachová více živin ovoce a zeleniny díky technologii Nutrikeep™, která vzduch doslova vysaje z nádoby, čímž se eliminují příčiny narušení potravin.

• Exkluzivní technologie Nutrikeep™ tohoto vakuového mixéru omezuje oxidaci a umožňuje přípravu zdravějších smoothie až s trojnásobným antioxidačním účinkem*

• Mixér má 4 funkce: mixér, vakuum, vakuový mixér, drcení ledu

• Výkonný mixér s příkonem 800 W

• Se 2 ks lahviček na cestu si můžete vzít smoothie kamkoliv.

Jelikož vzduch způsobuje přirozenou oxidaci, měli bychom jeho působení vyloučit. Když ovoce a zelenina začnou ztrácet barvu, jedná se o známku toho, že přicházejí o chuť a obsah zdravých živin. Technologie Nutrikeep™, která je součástí vakuových mixérů FreshBoost, vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemůže způsobit zhoršení kvality potravin.

Když začne jablko nebo avokádo tmavnout po oloupání, začne ztrácet své kouzlo. Ale navíc vysílají signál: začínají ztrácet živiny. Vakuový mixér FreshBoost všechny živiny zachovává díky antioxidační technologii: technologii Nutrikeep™. S touto technologií je vzduch doslova vysátý z nádoby a tím se eliminují příčiny narušení potravin. Nádoba mixéru FreshBoost funguje jako stabilizované prostředí, ve kterém jsou veškeré kvality ovoce a zeleniny bezpečně uchovány, aniž by došlo k jejich narušení. Vakuový mixér FreshBoost zachovává až 3× více antioxidačního účinku ovoce a zeleniny, více chuti a více svěžích barev*. S mixérem FreshBoost můžete zvenku vidět co se děje uvnitř: vaše smoothie je prostě lákavější a chutná ještě zdravěji. Tento pocit je ještě vylepšen homogenní strukturou smoothie, kterou FreshBoost umožňuje připravit. A co se týče chuti, FreshBoost jako vždy zachovává intenzitu původního aroma ovoce nebo čerstvé zeleniny. Díky 2 x 600 ml lahviček na cesty je mixér FreshBoost vyroben pro snadné přenášení a může s vámi být kdekoliv: když běháte, při obědě nebo v kanceláři.

* Test provedený externí vědeckou laboratoří v porovnání s výrobkem Tefal LN30, který zkoumal: celkový obsah polyfenolů v jablečném džusu

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt

Po cca 9 měsících doplňuji. Čištění kartáčkem na flašky je čas od času potřeba (nemůžu editovat mou recenzi).
    S těsněním jsem něměl problém. Musí se vpustit vzduch, pak to jde dobře rozšroubovat - tohle v návodu může chybět. Umim si představit, že někdo to rve silou a nevpustí vzduch, protože nezná jak funguje podtlak.

• + vakuování - napoj tolik neoxiduje (= nemeni barvu)
    • + rozdrti i tvrde ovoce, zeleninu, led
    • + 2 smoothie nadoby (stejne velikosti)
    • -jiz pri prvni pouziti vakuove funkce vypadlo tesneni (na hlave se sekacimi nozmi)
    • - design nadob neni dobre resen - jsou vysoke a uzke, maji dalsi vyrezy a tak se pristroj opravdu spadne cisti, pokud mixujete neco trochu hustejsiho. Po roce vypadaji casti pristroje opravdu spinave a nelze to vycistit ani kefou.
    • - zabira mnohem vic mista - 2 nadoby na smoothie + 1 vysoka nadoba na prekryti (ktera je pouzivana pri kazdem mixovani)
    • - vakuova funkce ma vyznam do doby, kym nechcete pripravit dalsi smoothie, nakolik je pristroj dodavan jenom s 1 sekaci hlavici

Kdyz jsem vypadavajici tesneni reklamovala, rekli mi, ze to je zamerne, aby se dal pristroj cistit. To cisteni opravdu neni lehke, pokud jste dusledny, Vysoke a uzke nadoby se spoustou bocnich a spodnich vyrezu neumoznuji 100%-ni vycisteni.

Ja mam tyto pristroje 2 (u mych rodicu taky), stejne problemy u obou.

S Nutribullet (vysoky vykon, jednoduche cisteni, dobre tesneni) se tento pristroj neda srovnat.

• , zakoupeno v Expert.cz

• hlavní výhodou je vakuování - neoxiduje tolik obsah
    • 800W příkon ještě utáhne slabší elektroinstalace
    • čištění oplachem chladnou vodou
    • v této kategorii nehledejme nějaké detaily

• Přístroj dobře mixuje
    • Pozor na těsnění v mixovací hlavici,nedrží a tak se stane,že se přesekne,zjistila jsem,že nejsem jediná komu se to stalo.Chtěla jsem ho reklamovat,jen to těsnění,ale mám poslat zpět celý přístroj.Tak jsem se rozhodla,že si těsnění koupím,ale není to tak jednoduché,ale nakonec jsem ho sehnala za skoro 140 kč. Pokud nebude zase držet,tak ho celý vrátím.Dále návod není moc dobrý,musíte hledat na you-tube abyste se něco dozvěděli.

Nedoporučuji,myslela jsem si,že za ty peníze kupuji kvalitu,ale mnohem levnější přístroj dokáže udělat smothie stejně a bez vypadávajícího těsnění,které těžko a draze sháníte.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vakuové mixování

• Asi tak 14 dní po koupi jsem s ním byl maximílně spokojen.
    • Konstrukční nedořešenost v záměru dobrého přístroje ...

Přístroj jsem koupil, jako novinku v 7/2018..... Od prvního použití vypadávalo těsnění na "hlavě základní motorové jednotky". Při dotažení nádoby s ovocem se jednou shrnulo a nůž jej přesekl... Nejdříve jsem chtěl i nadále zpracovávat bohatou úrodu na vynikající smothie a vůbec jsem nechtěl nic reklamovat... V autorizovaném servisu jsem si chtěl koupit náhradní těsnění. Řekli mi v autorizovaném servisu, že bude k mání za 14 dní 4ks za cca 150Kč, ... Inu dobrá, beru... Za 14 dní žádné náhradní těsnění nedodali... po měsící mi řekli , že to těsnění bude k dodání v půlce listopadu!!!.. Tak jsem přístroj přinesl a vrátili mi peníze.... Nechápu obchodní politiku firmy Tefal/Moulinex/Braun atd... Nejsou schopní dodat jeden náhradní gumový kroužek! Kdyby to dokázali, klidně bych jim odpustil i konstrukční nedokonalost, že to těsnění by prostě vypadávat nemělo a když už ano, mohlo by se s přístrojem dodávat i jedno náhradní. NE!, kousek silikonové gumy je u Tefalu zásadní problém... Radši vrátí peníze. To je k vážnému zamyslení, jestli si ještě něco koupit od takového neprižného "molocha" Tak jsem jim to vrátil a asi příště koupím Catler VB 8010 - vakuový mixér. To snad bude jistota, že člověk úrodu dokáže zpracovat a neshnije....

• Uchovává vitaminy
    • skvělý a rychlý pomocník na přípravu smoothie
    • dobře se vymývá
    • nemá sebemenší problém s drcením ledu
    • dvě smoothie nádoby
    • v některých chodech trochu hlučnější
    • neuzajal mě design

Měla jsem možnost vyzkoušet právě tento mixér. Tušila jsem povedenou novinku od Tefalu, ale naprosto předčil má očekávání.
    Vakuové mixování mě nadchlo, smoothie neztrácí svou barvu a je chuťově mnohem lepší, než z obyčejného mixéru. Po pár dnech používání a reakcí nadšených návštěv jsem zjistila, že z čerstvého, sem tam exotického ovoce, v kombinaci s tímto mixérem dokážete vykouzlit naprostý zázrak.
    Mixér mixuje led bez sebemenších problémů, velmi rychle jej umyjete, oceňuji i dvě smoothie nádoby.

• - 2 láhve
    • - síla a rychlost mixování
    • - možnost vakuového mixování
    • - dělá výbornou ledovou tříšť
    • - spodní víčko vypadává
    • - divný zvuk při vakuovém mixování

obecně doporučuji, nicméně relativně vysoká cena; jiný mixér jsem na smoothie nikdy nepoužívala, takže nemůžu srovnávat, ale jak psali v jiných recenzích, tak směs opravdu nehnědne, a vydrží v lednici v pohodě na druhý den, aniž by se změnila její konzistence

• Za klad považuji, že šťávy nejsou napěněné, ale naopak jsou kompaktní, kdy dužina se neusazuje dole a nahoře je voda. Navíc šťáva bezprostředně nehnědne. Ještě jsem nezkoušela, že bych si ji udělala dopředu, třeba na svačinu. Mixér má poměrně jednoduché ovládání a oceňuji, že se vypne u vakuového mixování sám, takže nemusím u něj stát a čekat. Na tohle jsem ale přišla úplnou náhodou, v návodu to nikde nebylo uvedeno. Dalším kladem je naprosto jednoduchá údržba. Stačí opláchnutí nožů pod tekoucí vodou a totéž udělat s mixovací nádobou. Pomalu opouštím "tradiční" chutě a zkouším experimentovat. Hlavně přidáváním zeleniny. Hlavně teď v tom horku, mi tyto šťávy nahrazují klidně i tři jídla denně.
    • Jako negativum vnímám nesrozumitelný a nedostatečný návod. Musela jsem si najít video na youtube, abych pochopila, jak mixér uvést do provozu. Bez toho by mě asi vakuové mixování vyděsilo (při zapnutí mixér vydává ne úplně příjemný zvuk), a protože jsem to ještě u žádného přístroje nezažila, asi by mě to odradilo nebo bych to považovala za vadu. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem si zvykla, že jde o mixér se spodním plněním. Měla jsem zpočátku nepříjemný pocit, že tekutina vyteče. Dnes už to můj mozek zpracoval a nemá s tím vůbec žádný problém.

Dlouho jsem si chtěla podobný přístroj pořídit, takže jsem byla vděčná za možnost testování a jsem velmi spokojená.

• super chuť
    • barva nezhnědne,ale zachovává si svěží barvu
    • chutná všem i dětem,které zrovna zeleninové mixy nemusí

Smothie mixér Tefal Freshboost je super po všech stránkách.Hned jsme ho vyzkoušeli i pro děti,které zrovna zeleninu i některé ovoce nemusí,ale mix chutnal v mixované podobě i jim.Teď ho děláme každý den i vícekrát .Má úplně jinou chuť a konzistenci jak u jiných smmothe mixérů,hlavně má stále svěží barvu a nehnědne.Tento mixer,i když je dražší,doporučuji všem.U mě na jedničku s hvězdičkou.