Tefal BL1A0D38

Příkon mixéru (W): 500 Objem hlavní nádoby (l): 0.6 Počet rychlostí: 1 Pulzní spínač: NE Materiál nádoby: plast Funkce, příslušenství: mixování Provedení výrobku:...
Doprava zdarma, Skladem

Smoothie
Drcení ledu
Kontinuální provoz

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím nebyl vyzkoušen bude to vánoční dárek.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši reakci, doufáme že dárek splní Vaše předpoklady a přejeme Vám krásný den.
    ONLINESHOP.cz

Materiál nádoby: plast
Funkce, příslušenství: mixování
Provedení výrobku: nerez

Stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE
Vychutnávat si ovoce a zeleninu nikdy nebylo snazší.

Tefal osobní mixér On-the-go Vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!

Krok 1: Naplňte
Každý den začnete přípravou svého oblíbeného ovoce a zeleniny. Vložte je do On-the-go mixéru.
Krok 2: Rozmixujte
Jednoduchým stiskem láhve rozmixujete všechny ingredience a získáte zdravou výživu na celý den. Je to tak snadné.
Krok 3: Vyražte!
Vyměňte nástavec s noži za bezpečné těsnící víčko a vychutnávejte si den se zdravou energií!
Závěsný úchyt
Díky praktickému úchytu na prst si vezmete své smoothie kamkoliv.
Prémiové nerezové tělo
Osobní mixér On-the-go bude ozdobou Vaší kuchyně. Tělo motoru je vyrobené z prémiové nerezové oceli.
On-the-go láhev
S velmi praktickou on-the-go láhví si vychutnejte více ovoce a zeleniny každý den ať už jste kdekoliv.

Rozměry výrobku:

Hloubka (cm): 23.20
EAN: 3016661147678

Dokumenty

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím nebyl vyzkoušen bude to vánoční dárek.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobrý poměr kvalita-cena

• Co jsem čekal to jsem dostal

Jsem spokojený

• , zakoupeno v MALL.CZ

• šikovný pomocník na ovoce

Mixer, ktery splnuje vsechno, co od nej clovek ocekava. Je vykonny, i kdyz je pomerne maly, coz me prekvapilo. Vse je namixovane behem chvile. Zkouseli jsme smoothie i polevku a oboji bez problemu. Nadoby jsou prakticke, i kdyz jsou plastove (ale na prenaseni je to vyhoda). Po vyzkouseni jsem mixer dala svym rodicum a oba ted zkouseji vsechny mozne smoothie a ja jsem rada, ze diky tomu snedi vic ovoce a zeleniny.

• Výkon
    • design

Je opravdu úžasný a jeho výkon mě opravdu překvapil! Během chvíle rozmixuje naprosto vše! Musím všem vřele doporučit! také 2 láhvy mě mile překvapily a tak se nemusíme hádat a můžeme udělat více smothie do zásoby :) Využila jsem i na dětské příkrmy!

• Jednoduche ovládání
    • Snadna údržba
    • Hlučnější

Postupne zkoudime co všechno zvladne

• Rychlá příprava smoothie,kaší a příkrmů
    • Výkon naprosto dostačující
    • Skladný
    • Plusem jsou dvě nádoby,které si můžete vzít sebou
    • Naprostá spokojenost
    • snadná manipula
    • hlučnější

Naprosta bomba. Rychla priorave, snadna manipulace a udrzba take. Neni to zadny velky ronot, takze kuchyni se ztratí. Vyzkoušeli jsme ruzne kombinace ovoce a pokazde vyborne. Jeste musime vyzkiuset s ledem ci mlekem.Lahev nosime do prace.

• Jednoduche ovladani