Tefal BL 985 A31

Vysokorychlostní vakuový stolní mixér a polévkovar Tefal High Speed Ultrablend Boost BL985A31 S mixérem High Speed Vacuum Ultrablend Boost snadno přepnete mezi horkými a...
7 994 Kč

Smoothie
Vakuování
Drcení ledu

• , zakoupeno v MALL.CZ

Skvělé smothie, funkce vakuum super... Zeleninu a ovoce, zejména ty tvrdší, je třeba nakrájet před mixováním na menší kousky. Výborné rostlinné mléko, chuťově nesrovnatelné s koupeným (např. mandlové)... Bod navíc funkce automytí, kdy je třeba jen nepatrně domýt používané komponenty. Používám každý den, za mě skvělá investice :-)

• , zakoupeno v Electro World

Jelikož jsem ještě nic nedostal,nemůžu hodnotit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Sekání/krájení
Smoothie
Vakuování
Drcení ledu

S mixérem High Speed Vacuum Ultrablend Boost snadno přepnete mezi horkými a studenými nápoji a užijete si spoustu lahodných receptů díky dvěma specifickým nádobám: tepelně odolné skleněné nádobě pro přípravu horkých receptů (polévky, pyré, kompoty, marmelády atd.) a ultra odolné tritanové nádobě pro přípravu mnoha studených receptů (sorbet, zelené smoothie, rostlinné mléko, atd.).

Díky intuitivnímu a chytrému digitálnímu displeji a deseti automatickým programům (polévka, pyré, horká omáčka, kompot, vícezrnné mléko, drcený led, zelené smoothie, mléčný shake, ořechy a sorbet) připraví širokou řadu receptů.

Z ovoce a zeleniny vysaje vzduch díky pulverizaci. Vysokorychlostní motor 1 300 W v kombinaci s technologií Tripl'Ax® Pro otáčením rychlostí vyšší než 400 km/h, při které se rozmělní buněčné stěny vašich ingrediencí a uvolní se z nich to nejlepší pro přípravu až 50krát jemnějších receptů. Naše pulverizační technologie uvolňuje více živin a zároveň je činí biologicky dostupnější pro vaše tělo, které je snadněji vstřebá.

Budete se cítit mladší a s větší vitalitou objevíte celý svůj potenciál!

Vysokorychlostní vakuový stolní mixér a polévkovar Tefal High Speed Ultrablend Boost živiny zachovává díky antioxidační technologii Nutrikeep.

Vzduch doslova vysátý z nádoby a tím se eliminují příčiny narušení potravin.

• 2 nádoby pro snadné přepnutí mezi horkým a studeným nápojem
• Chytrá detekce mixéru a intuitivní digitální displej
• 10 automatických programů
• 6 nožů TECHNOLOGIE Tripl'Ax Pro
• Jedinečná technologie Nutrikeep k odstranění vzduchu před mixováním, aby se minimalizovala oxidace při přípravě vašeho receptu.
• Výkonný vysokorychlostní mixér se 1 300 W

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 589 recenzíDalší informace

• - teplé vaření
    • - vysoké otáčky
    • - krásný design
    • - varná nádoba je dost těžká
    • - nejdou vyndat nože kvůli opláchnutí

Odešel mi starý mixér a tento mě zaujal. Zatím ho mám týden, ale již jsem v něm dělala 5 polévek, jak krémových tak bez mixování a vše jednoduché - zeleninu oloupete, pokrájíte, vložíte do varné nádoby, pustíte a za 30 minut je hotovo bez vaší účasti :-). Dále jsem dělala smoothie - krásně rozmixováno a díky vakuu i krásná barva. Dnes jsem v něm zkoušela i bramborovou kaši - vzniklo krásně hladké pyré. Zpracoval mi i ovoce na marmeládu. Banánový Shake je pro něj hračka. Chystám se ještě na rostlinné mléko - zatím nemohu posoudit. Je tedy dost hlučný, ale zase něco za něco - vše krásně rozmixováno. Co se týká mytí, obsahuje program na samočištěbní - no nepočítejte, že po programu jen vylejete vodu a je umyto... musíte houbičkou vše dočistit, takže bych řekla, že se tento program hodí spíše při vaření, kdy se může dole malinko něco přichytit. Škoda, že nože nejdou vyndat. S výrobkem jsem spokojená a doporučila bych ho. Jediné co mi u Tefalu obecně vadí, že má strohé návody a málo receptů. Snažím si je dohledávat na YouTube a podobně, ale není jich mnoho a né každý má fantazii na to co v něm vše dělat. Také bych ocenila, kdyby bylo někde uvedeno na kolik stupňů se co vaří (u automatických programů), abych věděla jak si nastavit nějaký můj recept ručně. Určitě ocení maminky od malých dětí kvůli přesnídávkám - ovoce, zeleninu vhodíte a necháte mixér pracovat + zeleninové polévky jsou hračka. Mixér je tedy cenově docela drahý - podle mě, ale nelituji, jsem s jeho prací spokojená.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Video s unboxingem a recenzí stolního mixéru Tefal BL985A31.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 589 recenzíDalší informace
  • Osobně jsme v redakci vyzkoušeli a otestovali stolní mixér Tefal BL 985 A31. Jako hlavní klady jsme identifikovali mixov...

Zobrazit celou recenzi na www.arecenze.cz

• , zakoupeno v Electro World

Jelikož jsem ještě nic nedostal,nemůžu hodnotit.

• 2 nádoby jak studené tak teplé úpravy
    • velmi vysoké otáčky až 45.000/min (na mandlové mleko)
    • program samočištění
    • vakuový systém mixování
    • jednoduché ovládání
    • slušný výkon o proti dražším modelům a značkám

Původně jsem byl skeptický, měl jsem Blender G21 ale tam mi chybělo možnost do nádoby dosypávat a neuměl vařit tak jsem hledal náhradu. Dělám rostlinná mléka (mandlové, makové) tedy otáčky musí být min. 23.000 což tento model ma 1x tolik. Chtěl jsem variantu vakua a vaření a tady jsou 2 nádoby super.
    Za mě super výrobek uděláte rostlinná mléka, dokonale vše nadrtí a ve Vákuu super koktejly a přípravy do hladkých směsí. Za mě tento výrobek mohu vřele doporučit jako VEGAN mi maximálně vyhovuje a cena je opravdu nižší než u konkurence. Neváhejte doporučuji.

• výkon
    • možnosti funkcí
    • rozmixuje téměř vše

maximalní spokojenost, tenhle produkt mohu jen a jen doporučit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• byl to darek a atim zadna stiznost

jelikoz se jednalo odarek tak sam nemam zadnou zkusenost

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• super

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Home & Cook

• 2 nádoby pro teplé a studené pokrmy
    • super výkon
    • intuitivní ovládání
    • kniha s recepty
    • ostré nože - vhodné i pro led či ořechy
    • automatické čištění
    • zabere trochu víc místa

Jsem z něho opravdu nadšená co všechno dovede. Navíc do nádoby ingredience jenom vložím zapnu program a o nic se nemusím starat. U předchozího jsem vždy musela sledovat jestli je víko dobře zavřené, ale tento se nedá ani spustit, když není víko dobře zavřené. Hodně jsem zatím také využila funkci vakuování aby ovoce vydrželo delší dobu čerstvé. zatím jsem vyzkoušela polévku, smoothie, rostlinné mléko a drcení ledu a všechno perfektní.