TEFAL BL 841138

1.2 l
Počet rychlostí

Doporučuju

• , zakoupeno v CDR-Shop

milujeme krémové polévky z polévkovaru,celá rodina!!!!

• Výborný - doporučuji.

Nádoba na mixování
Objem nádoby
1.2 l
Počet rychlostí

Skvělý polévkovar BL841138 od značky Tefal v nerezovém provedení, stačí 2x stisknout.Ukončení vám dá polévkovar BL841138 vědět zvukovým signálem, takže jídlo ani nemusíte hlídat.

Technické parametry: 4 automatické vařící programy

Krémová polévka - (23 minut)

Polévka s kousky - např. minestrone či boršč (25 minut)

Přesnídávky a pyré (20 minut)

Mixování směsí (4 minuty)

Doporučuju

• , zakoupeno v CDR-Shop

milujeme krémové polévky z polévkovaru,celá rodina!!!!

• Výborný - doporučuji.
  • , zakoupeno v Electro World

• Jakákoliv zelenina, čerstvá mražená, voda a případně vývar stačí k tomu, abych za 10 minut měla krémovou polévku. Přidám jen krutony a nebo jen smetanu a je hotovo. Jednoduchá obsluha, snadné ovládání . Pořídili jsme jak prababičce tak babičce a obě rády používají.
    • .
    • Uniká pára, někdy nepříjemné
  • , zakoupeno v vsevyhodne.cz

• Koupil jsem ho měsíc zpátky.
    • Moje nejlepší investice za poslední rok.
    • Dřív jsem si vůbec nedával polévky, ale už je dělám skoro každý den.
    • Pokud chcete prodloužit životnost produktu, tvrdou zeleninu nejdřív vařte v vodě.
    • Nic.

Připravovat polévky je dlouhý proces. Ale s tímto polévkovačem příprava polévek je radost.

• , zakoupeno v Electro World

Sama mám tento "polívkovač" několik let a maximální spokojenost. Kupuji ho jako dárek vsem maminkám s miminky, třeba o něm neslyšely, ale jsou nadšené

• , zakoupeno v CDR-Shop

Vyhovuje mi malé množství polévky připravené v polévkovaru, při dodržení max. náplně není nutné hlídat.

• , zakoupeno v CDR-Shop

viděla jsem v pořadu Polopatě. Super výrobek. Vyrobeno spoustu marmelády. urychlý čas.

• šetří čas
    • polévky i přesnídávky jsou uvařené podle představ
  • , zakoupeno v CDR-Shop

Jsem moc spokojená, vaří výborné krémové polévky..