Silvercrest SSDMD 600 A1

Objem nádoby
1.75 l
Počet rychlostí

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dobré zboží , dobré dodání.

Jsem spokojena.

• dobrá kvalita
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Skvělý mixér za velmi dobrou cenu, byla jsem opravdu velmi mile překvapena kvalitou i designem. Mixér je krásný a funguje tak jak má.

Za tuto cenu je to opravdu skvělý mixér. Doporučuji, vyrábím rostlinná mléka a mixér je zvládá výborně.Měla jsem dražší mixér, ale nebyl tak dobrý a stále poruchový.Tento velmi povedený kousek mě nadchnul, jistě že pořídíte výkonnější mixér, ale né v této ceně.

Typ mixéru
600 W
Objem nádoby
1.75 l
Počet rychlostí

• Vhodný na koktejly, smoothie, dětskou výživu nebo drcení ledu
  • Robustní přístroj s nerezovými aplikacemi
  • Extra silný motor s příkonem 600 W
  • Mixovací nádoba z materiálu Eastman-Tritan o objemu 1,75 litru
  • 5 rychlostních stupňů a funkce drcení ledu
  • Speciálně tvrzené nože vhodné i k drcení ledu
  • Víko s otvorem na plnění a integrovanou odměrkou
  • Všechny odnímatelné části jsou vhodné k mytí v myčce na nádobí
  • Díky přísavkám drží na podložce
  • Rozměry: cca 17,1 x 42,4 x 20,8 cm (Š x V x H)
  • Hmotnost: cca 2,31 kg

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dobré zboží , dobré dodání.

Jsem spokojena.

• dobrá kvalita

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Rozmixuje ovoce zeleninu i led.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Mixér,je výkonný a hezký.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Naprostá spokojenost, oceňuji pevně uzavíratelné víko.

spokojenost

• cena,vzhled,vykon
    • hlucne,hlucne,hlucne,pri spusteni ma tendenci rozbit mi kuchynskou linku

Smisene pocity,vzhled,cena a vykon mluvi pro,ale zvuk zahradniho minitraktoru a vibrace lehci sbijecky me privadi do rozpaku,jak mohl nekdo napsat,ze je tichy?Ze by snad chybicka daneho kusu?

Silný motor

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Tichý vhodný pomocník do kuchyně, plastová nádoba,byla by lepší skleněná,jinak za mě super.