Sencor SHB 5602BL

Jsem Sencor tyčový mixér SHB 5602BL se silným motorem Užijte si mé všestranné funkce naplno a ušetřete si čas i místo v kuchyni! Představuji se jako Sencor tyčový mixér SHB...
1 599 Kč

Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.2 m

Jsem Sencor tyčový mixér SHB 5602BL se silným motorem
Užijte si mé všestranné funkce naplno a ušetřete si čas i místo v kuchyni! Představuji se jako Sencor tyčový mixér SHB 5602BL a nabízím hned několik funkcí v jednom. Výkon 1000 W je velmi slušný a zaručuje mi super výsledky, ať už mixuji, šlehám nebo sekám. Navíc, máte na výběr z devíti barevných variant, které tvoří krásné metalické barvy.

Mám záruku 6 let na motor
Můžete se mnou pracovat s vědomím, že můj motor odvádí ty nejlepší výsledky a ještě vydrží! Sencor mě vybavil tak kvalitním motorem, že mi na něj dal 6 let záruku. No není to super?

Pracuji s 20 rychlostmi
Užijte si pohodlné ovládání s ergonomickou rukojetí, která skvěle zapadne do každé ruky! Na otočném regulátoru mi nastavíte až 20 rychlostí, díky kterým si poradím s měkkými i tvrdými surovinami, od kaší, až po ořechy nebo led.

Tyčová hlavice je skvělý pro mixování i horkých pokrmů
Nejdřív vás seznámím s nerezovým tyčovým nástavcem. Jeho velkou výhodou jsou čtyři vysoce kvalitní nerezové nože s titanovým povrchem. Přidejte k nim výkon a můžete mixovat čerstvé i vařené, jako jsou přesnídávky, kaše, polévky, krémy, ovoce, zelenina. Právě nože zapříčiňují uchování vysokého podílu živin v mixovaných potravinách. Ať už mixujete horké nebo studené, můžete se spolehnout, že vždy sníte plnohodnotné jídlo.

S duální šlehací metlou vyšlehám skvělé krémy
Dvojitá šlehací metla bez problému vyšlehá krémy, majonézy, dresingy, šlehačku, bílky a různá dezertová těsta. Její metly jsou vyrobené z hygienické nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost. Ke šlehací a mixovací hlavici mi Sencor přibalil i nádobu, s kterou vám proces ještě více usnadním. Nádoba má objem 800 ml a je dokonalé vhodná pro šlehání i mixování.

Nasekám cibuli, maso, ořechy raz dva
Už nebudete brečet u krájení cibule a jednoduše uspoříte čas při přípravě surovin k vaření. Nádoba sekáčku o objemu 1250 ml má vlastní nerezové ostří, které spolehlivě naseká kromě zeleniny a ovoce i ořechy, maso, popřípadě i led do dobrého koktejlu. Ušetřete si čas i slzy v několika málo krocích.

Zajišťuji stabilní chod na stole i kuchyňské lince
Mám hned několik nádob, které doplňují moje multifunkční schopnosti. Všechny nádoby mají svou protiskluzovou podložku, která zaručuje jejich perfektní stabilitu.

Mé hlavní přednosti

• Záruka 6 let na motor
  • Technologie TITANIUM Quad Blade
  • Příkon 1 000 W

Funkce a vlastnosti
Záruka 6 let na motor
Titanium Quad Blade Technology – Čtyři vysoce kvalitní nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu
Extra tichý 1 000 W motor
Plynulá regulace rychlosti (20 rychlostí)
Ergonomicky tvarovaná rukojeť
Tyčový nástavec použitelný i pro mixování horkých pokrmů
Otočný regulátor rychlosti
Nádoba na mixování a šlehání o obejmu 800 ml
Nádoba sekáčku o objemu 1250 ml s vlastním nerezovým ostřím
LED podsvícený hlavní vypínač
Závěsné očko
Tlačítka pro uvolnění odnímatelného nástavce

Příslušenství
Tělo tyčového mixéru
Odnímatelný tyčový mixér
800 ml mixovací nádobka s víčkem
Duální šlehací metly z nerezové oceli
Sekáček o objemu 1 250 ml s nerezovými noži
Kryt nádoby sekáčku
Protiskluzové podložky pro obě nádoby

Rozměry a specifikace
Napětí: 220-240 Hz
Kmitočet: 50/60 Hz

Super!!!!

• - dlouhá 6letá záruka na motor
    • - 20 rychlostí ( různé strukt. potravin dle tvrdosti)
    • - nerez. nástavec s kvalit. a velice ostrým nerez. nožem s titan. povrchem, který zvládne opravdu všechno a zachová hodnotné živiny
    • - plus dvojitá šlehací metla na majonézy, krémy, šlehačky a pod.
    • - nesmírně praktická protiskluz. podložka pod všemi nádobami

Vlastně z té spousty všech skoro stejných tyčových mixérů, které jsem na netu prošel, u mě rozhodla 6letá záruka na motor, krásná metalově modrá barva a nerez. nástavec. Manželce jsem splnil přání o kterém neustále mluvila, že je to moc šikovné a praktické. Né jako náš starý, těžký robot va skříni. Udělal jsem jí tím velkou radost a vlastně i sobě. Funguje se svým silným a výkonným motorem, jak švýc. hodinky. Mohu všm jen doporučit.

• Kvalitní zboží
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• výkon motoru
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• V podstatě vše ok
    • Hezký design

Ne úplně pevně sedí spoj při nasazení mixéru na sekací nádobu, ale vše funguje, tak asi je to ok

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.