Sencor SHB 38RS

1.2 m

• , zakoupeno v Sencor-eshop.cz

• zatím velká spokojenost
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

Ve srovnání s předchozím ponorným mixérem známé značky, jsem s tímto daleko spokojenější. Používám ho teprve krátce, ale zatím bez problémů zvládl vše.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Počet rychlostí
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.2 m

Nejtenčí tyčový mixér na trhu - průměr rukojeti pouhých 42 mm - pro jednoduchou manipulaci
Plynulá regulace rychlosti pro jemný start a snížení nebezpečí rozstřiku
Extra tichý 400 W DC motor s redukcí vibrací
Záruka 6 let na motor

Plynulá regulace rychlosti pro jemný start snižující riziko rozstřiku
Bajonetový mechanismus pro snadné odejmutí mixovacího nástavce
Nerezový sekací nůž vhodný i pro sekání tvrdých ořechů
500 ml mixovací nádobka sloužící zároveň jako odměrka
Voděodolný spínač rychlostí
Nerezový nástavec použitelný i pro mixování horkých pokrmů
Nástavec vhodný pro mytí v myčce nádobí
Bezpečnostní pojistka proti nechtěnému spuštění dítětem
Dvojitá ochrana elektrických částí před kontaktu s vodou

Délka přívodního kabelu: 1,2 m
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 63 x 63 x 382 mm
Hmotnost: 610 g
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

Kvalitní motor se 6letou zárukou
Tyčový mixér má vydržet dlouho. Velmi dlouho. Jeho výdrž a spolehlivost ovšem závisí na kvalitním a silném motoru. My jsme si motorem osazeným do tohoto tyčového mixéru natolik jisti, že vám na něj poskytujeme 6 let záruku.

Nastavitelná rychlost
Komfortu práce s tyčovým mixérem svědčí systém postupného nabíhání otáček. Tím, že začnete mixovat na nižší rychlost a postupně přidáváte až do rychlosti maximální, naprosto zabráníte rozstřikování surovin mimo nádobu, do níž jste mixér ponořili. Postupným zvyšováním rychlosti si také můžete ověřit, jaké otáčky se hodí pro různé mixované suroviny – velmi rychle se tedy dokážete přizpůsobit každé situaci, jakékoli tvrdosti i struktuře.

Elegantní bajonetový systém přichycení
Bajonetový systém připojení příslušenství představuje velmi praktický systém připojení příslušenství, který umožňuje tu nejjednodušší manipulaci s příslušenstvím, které ale velmi dobře a stabilně drží.

Nejtenčí mixér na světě
Nejtenčí ruční mixér na celém světě. Průměr pouhých 42 mm. Díky ergonomickému držadlu a štíhlému provedení je velmi příjemný do ruky. Plynulá regulace otáček zaručuje ideální rychlost pro jakoukoliv surovinu. Velmi výkonný motor 400W motor se 6letou zárukou.

Dokumenty

• , zakoupeno v Sencor-eshop.cz

• zatím velká spokojenost
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Nevím
    • Shořel po připojení do zásuvky

...

• Lehký do ruky
    • Volba rychlosti otáček
    • Kvalitní
    • Nádoba

Opravdu krásný a velice kvalitní mixér, i na nejnižší rychlost mixuje opravdu rychle a spolehlivě.

• Pěkný a tichý

Lehký a tichý mixér. Líbí se mi vzhled. Nahoře se dá plynule nastavovat rychlost, zapíná se knoflíkem v horní části mixéru. I když ho držíte déle na plnou rychlost, motor se nepřehřívá. Ostrý nůž zvládá všechny běžné činnosti. Jednoduché nacvaknutí.

• - dokáže rozemlít ořechy
    • - je opravdu dostatečně silný, rozmixuje cokoliv
    • - lehký a praktický do ruky
    • - není příliš hlučný
    • - nádoba je na dostačující množství
    • - dostatečně dlouhý kabel
    • - lehké ovládání, snadné pro každého
    • - po vypnutí a vyndání je kov dole docela horký, např. po rozemletí ořechů

Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem si chtěla domů pořídit smoothie mixér, ale ten je poněkud větší a hlavním důvodem je také to, že bych neupotřebila jeho láhve. Proto jsem zkusila tento mixér a jsem z něj nadšená. Navíc se dá vzít naprosto kamkoliv. Využít se dá doma, venku, na jakékoliv párty. Ani jednou se nezpomalil, nezadrhl, funguje naprosto perfektně. Navíc rozdrtí/rozemele opravdu cokoliv. Měla jsem strach z toho, že má pouze 300W, ale teď vím, že je zbytečnost hledat mixér s vysokým výkonem, protože kolikrát ani nerozemele to, co tento. Veliká spokojenost, cena naprosto odpovídá kvalitě. Možná bych i řekla, že je levný na to, co umí.

• Výborný mixer,při sekání potraviny zůstávají pod nožem a vše rozsekají důkladně,je tenký do ruky a neklouže,protože má dobře tvarované držení.Dobrá regulace,což jsem u minulého neměla a je to velice fajn.Velký plus je úžaná kolekce barviček,která osloví každou věkovou kategorii.

Dostala jsem doporučení a jsem moc ráda,že jsem si ho koupila.

• vzhled
    • nádobka
    • málo spotřebičů v téže barvě

Dobrý mixér na přípravu omáček a polévek. Z této řady mám i rychlovarnou konvici.

• výborný výkon, příjemné uchycení, hezký design, příznivá cena

všechno v pořádku