Russell Hobbs 18274 3v1

Objem nádoby
1 l
Počet rychlostí

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Robustní, tichý, jednoduché ovládání a za rozumnou cenu.
    • Zatím nic.

Koupil jsem tento produkt jako dárek mojí matce (cukrářka v důchodu).Preferuje věci co něco vydrží, kov nad plast atd.
    Nemusí mít moc elektroniky.Také jsem hledal v recenzích a nikde nebylo nic 100%.
    Použití na teplé potraviny, 650 W, jednoduché nastavení otáček kolečkem a dobře umístněný vypínač na druhé straně, který není nikde na prospektu vyfocený .
    čas ukáže co vydrží, vše je poslední dobou dělané jen pro přežití záruční doby.

• , zakoupeno v ObchodCR

Vyzkoušela jsem ho a jsem moc spokojena.
    rychlost-úspora času
    snadné čištění
    nemá chybu

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Velmi pěkný,není ani moc hlučný.Ponorný mixer je ok.
    • Přesto-že je plastová nádoba vysoká, šlehačka při použití metličky stříká ven, metlička docela hází.

Zatím jsem ho moc neproháněla,uvidím co vše ještě dokáže.

Typ mixéru
1 l
Počet rychlostí

Mixér tyčový Russell Hobbs Allure 3v1 18274-56

Popis

S veškerou funkčností Allure tyčového mixéru, 3 v 1 s lehkostí kombinujemixování, šlehání a sekání. Dokáže vyšlehat také sníh z vaječných bílků a díkypřiložené sekací jednotce je možné také sekat zeleninu nebo dělat strouhanku.

Parametry

• Stylový, moderní, 3 v 1 tyčový mixér
  • Elegantní Russell Hobbs logo tvoří designový prvek
  • Povrch z matného chromu s černými prvky
  • 8 r.

Jenom upravuji moji recenzi z 13.září.2014, Zdeněk.
    Šlehací metlička je dost na dlouho a není dostatečně hluboce upnuta v nástavci. Je také poměrně malá oproti tomu co jsme používali dřív, trochu víc hází. Jak jsem již psal věci se dělají schválně nedokonale. Upravuji starou metličku a už je to jako dřív, když nic nebylo s heslem, dodělej si sám !

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Robustní, tichý, jednoduché ovládání a za rozumnou cenu.
    • Zatím nic.

čas ukáže co vydrží, vše je poslední dobou dělané jen pro přežití záruční doby.

• Mohu mixovat i horké pokrmy
    • Vypadá, že dlouho vydrží
    • Snadná manipulace

Kvalitní mixér za dobrou cenu. Já jsem ho sehnala v akci za 1100kč. Určitě doporučuji!

• , zakoupeno v ObchodCR

Vyzkoušela jsem ho a jsem moc spokojena.
    rychlost-úspora času
    snadné čištění
    nemá chybu

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Velmi pěkný,není ani moc hlučný.Ponorný mixer je ok.

Zatím jsem ho moc neproháněla,uvidím co vše ještě dokáže.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• cena, výkon, design