Philips HR2095

Počet rychlostí
Smoothie

• , zakoupeno v K24.cz

• možno sekat led, nádoba ze skla

silný mixer, program smoothies, sekáni ledu.
    skleněná silnostěnná nádoba, díky robustnosti je mírně těžší.
    jsme s mixerem velice spokojeni

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• pracuje jak má pro běžné mixování ovoce i zeleniny,
    • produkt jsem zakoupil na doporučení od známých,

Chtěl jsem nový mixér, známí mi doporučili tento typ, který používají již delší dobu,
    produkt je za dobrou cenu,
    manželka jej použila zatím jednou a byla spokojena s výsledkem,
    dobré ovládání,
    velká skleněná nádoba,

• , zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní a výkonný výrobek.
    Doporučuji.

Objem nádoby
2 l
Počet rychlostí
Smoothie

Mixér Philips s technologií ProBlend 6 a 700W motorem zvládne téměř vše – od ovoce
a zeleniny až po led. Jeho vícerychlostní funkce zajistí dokonalé míchání, drcení a řezání
podle vašich nejnáročnějších požadavků.

Příprava skvělých smoothies a okamžité drcení ledu
• Unikátní design nádoby umožňuje efektivně míchat ingredience
• Výkonný 700W motor
• Max. 2l (1,5l s pokrmem) kvalitní skleněná nádoba
• Hvězdicovitý nůž ProBlend 6 pro efektivní mixování a řezání
Zvolte si přesnou požadovanou rychlost
• Variabilní řízení rychlosti
• Praktické tlačítko Pulse a Smoothie
Snadné použití
• Stěrka pro snadné míchání surovin
Snadné použití a čištění
• Všechny části výrobku s výjimkou hlavní jednotky lze mýt v myčce
• Snadné čištění díky odnímatelnému noži

Specifikace provedení

• Kapacita nádoby mixéru: 2 l
• Maximální kapacita nádoby: 2 l

• , zakoupeno v K24.cz

• možno sekat led, nádoba ze skla

silný mixer, program smoothies, sekáni ledu.
    skleněná silnostěnná nádoba, díky robustnosti je mírně těžší.
    jsme s mixerem velice spokojeni

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• pracuje jak má pro běžné mixování ovoce i zeleniny,
    • produkt jsem zakoupil na doporučení od známých,

produkt je za dobrou cenu,
    manželka jej použila zatím jednou a byla spokojena s výsledkem,
    dobré ovládání,
    velká skleněná nádoba,

• , zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní a výkonný výrobek.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

Výkonný mixer za super cenu.

• Sestavení, ovládaní,perfektní.

Skleněná mixovací mísa, dobře mixuje led, i pevné složky.