Philips HR1600

Slabý motor, přehřívá se,přestože výrobce udává 550W,
    Zklamání :(
    Starý tyčový Philips byl dvourychlostní a byl dostatečně výkonný,
    Nemohu najít paragon,abych ho reklamoval :(
    Určitě si vyberte jiný typ nebo výrobce.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• splnil očekávání

jsem spokojená

• Produkt jsem vrátil,protože jsem se spletl v katalogovém čísle
    • takže se nemohu k této věci vyjadřovat.
    • Nemohu produkt hodnotit,vůbec jsem ho nepoužil

Délka přívodového kabelu
1.25 m
Smoothie
Drcení ledu

Tyčový mixér Philips Daily Collection v sobě spojuje 550W výkon a jedinečně navržené příslušenství v podobě mixovací nožky. Dosáhnete báječně hladkých výsledků při přípravě polévek, pyré a koktejlů. Příprava zdravého jídla nikdy nebyla tak snadná!

Domácí pokrmy připravíte zdravě a snadně. Dokonalá příprava polévek, pyré a koktejlů. Optimální tok jídla a mixování.

Technologie Philips ProMix vyvíjená ve spolupráci s prestižní Univerzitou Stuttgart je unikátní, pokročilou technologií, která používá trojúhelníkový tvar k vytvoření optimálního toku jídla a poskytuje vyšší výkon pro rychlejší a konzistentnější mixování.

Dvoutlačítkový uvolňovací systém pro snadné sejmutí nástavce. Díky dvoutlačítkovému uvolňovacímu systému ručního mixéru Philips je snadné sejmout nástavec a mixér vyčistit. Jeden přepínač pro snadné použití.

Tenká rukojeť padne do každé ruky

Výkonný 550W motor pro ty nejtužší ingredience.

Objednávejte pod kat. číslem Phil-HR1600/00

Slabý motor, přehřívá se,přestože výrobce udává 550W,
    Zklamání :(
    Starý tyčový Philips byl dvourychlostní a byl dostatečně výkonný,
    Nemohu najít paragon,abych ho reklamoval :(
    Určitě si vyberte jiný typ nebo výrobce.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• splnil očekávání

jsem spokojená

• Produkt jsem vrátil,protože jsem se spletl v katalogovém čísle
    • takže se nemohu k této věci vyjadřovat.
    • Nemohu produkt hodnotit,vůbec jsem ho nepoužil
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Jelikož jsem nečetla osah balení a na fotce byl i i přídavný mixér, proto jsem si ho objednala, mrzrlo se, žen ebyl součástí balení