ORAVA RM-800

Příkon ponorného mixéru (W): 800 Počet rychlostí: 0 Plynulá regulace: ANO Pulzní spínač: NE Funkce, příslušenství: drcení ledu; mixovací nádoba; mixování; sekací nástavec...
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 708 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč63 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 498 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 9 336 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 381 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 546 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 448 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 159 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta49 Kč96 % • 85 857 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 178 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 18 994 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 214 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 2 891 recenzíDalší informace

Zatím jsem ho použila 2x a splnil mé očekávání jsem spokojena.Doporučuji

• Velká nádoba na sekání
    • Neuvěřitelně hlučný
    • Nemixuje tak, jak bych potřebovala

Jestli bydlíte v paneláku, tak nákup tohoto spotřebiče rozhodně ne. Hlučnější než skákající pračka? Ano, to je přesně tenhle mixér. Bohužel ani dokonalost mixování není ideální. Pěkně velká je nádoba na sekání, metličky také vyšlehají co mají, ale bez špuntů do uší to raději nedělejte.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Příkon ponorného mixéru (W): 800
  • Počet rychlostí: 0
  • Plynulá regulace: ANO
  • Pulzní spínač: NE
  • Funkce, příslušenství: drcení ledu; mixovací nádoba; mixování; sekací nástavec (chopper); šlehání
  • Provedení výrobku: bílá barva

Ruční šlehač

• 800W motor
  • plynulá regulace rychlosti
  • mixovací nádoba s kapacitou 0,5l
  • šlehací nádoba s kapacitou 0,6 l
  • snadná obsluha i údržba

ORAVA RM-800 W, bílá

ORAVA RM-800 je multifunkční ruční mixér, který nabízí excelentní výsledky i při přípravě tvrdých ingrediencí. Díky motoru s příkonem až 800 W je s ním totiž sekání, šlehání i mixování mimořádně snadné. Hodí se také pro přípravu dětské výživy, koktejlů, dezertů, zmrzliny, sorbetů či pomazánek.

Výkon motoru lze regulovat plynule, abyste vždy dosáhli takových výsledků, jaké právě potřebujete. Sekací nůž si přitom poradí jak s přípravou mletého masa, tak i s drcením ledu nebo ořechů. Nádoba na mixování disponuje objemem 0,5 litru, zatímco šlehací nádoba 0,6 litru. Potěší také snadná údržba, neboť všechny demontovatelné díly lze mýt v myčce nádobí.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 15.00
  • Hloubka (cm): 30.00
  • EAN: 8586016720597
  • Záruční doba: 24 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zatím jsem ho použila 2x a splnil mé očekávání jsem spokojena.Doporučuji

• Velká nádoba na sekání
    • Neuvěřitelně hlučný
    • Nemixuje tak, jak bych potřebovala

• poměr cena/výkon
    • menší nádoby
    • nejnamáhanější část z chabého plastu

Vybraná z prostého důvodu cena/výkon/značka, kterou mám v povědomí.

Na každodenní užívání dle návodu je OK. Neměl jsem výhrad, ale...

...bohužel ty bazmekty mezi motorem a nástrojem jsou kousky plastu a celkově to upevnění nástavce k tělu mi přijde, že má mezery.

A stalo se, že se mezi ořechy dostala skořápka, nebo kamínek? Zasekly se čepele a plast, který přenáší točivý moment z motoru na nástavec se rozlětěl . Mixér chtěl přetlačit odpor. To nejni dobrá taktika. Ale moje chyba.

Reklamovat jsem nezkoušel, už jsem ani nevěděl, kde jsem to koupil, navíc přístroj není určený k sekání skořápek ani kamenů, takže bych asi neměl nárok.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• cena / vykon

zatím spokojenost

• funkčnost
    • těžký
    • špatně se drží, při zapnutí se musí držet určená kolečka, z čehož bolí ruka
    • docela rychle se zahřívá a mrdí

Mixer jsem teď chytla do ruky u tchyně a rozhodně bych si jej nekoupila. Cena asi není špatná, ale práce s ním byla hrozná. Pokud se mixer využije 2x do roka, tak proč ne, ale na častější využití není.

• - kazový
    • - již 2x reklamovaný, poprvé hned po přijetí se zasekl a nebylo možné odejmout nádstavec
    • - podruhé vydává neskutečné vřískavé zvuky - reklamace nebyla uznána, prý se jim u testu neprojevila
    • - led to neposeká
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• splnilo mé očekávání, velká spokojenost
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• seká, mixuje a šlehá
    • dobrá cena
    • silný motor
    • docela těžký
    • malé nádobky

Zatím jsem ještě nevyzkoušela všechny funkce, ale splňuje všechny mé požadavky (nástavec na sekání, šlehání a mixování, velký výkon). Snad vydrží běžný provoz.

• , zakoupeno v Electro World

TO CHCE ČAS, ALE ZATÍM BEZ PROBLÉMŮ A DOUFÁM, ŽE VYDRŽÍ - MÁ NA TO KONSTRUKCI. NENÍ TO BOSCH !!!