Orava RM 206

Pulsní spínač

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výrobek splńuje to,co jsem očekával
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• za málo peněz hodně muziky,výkonný,tichý,nádoba z tvrdého masivního skla,lehce rozebratelný,jednoduchý na obsluhu

naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hezký stabilní mixér. Hodně muziky za málo peněz.
    • Před prvním spuštěním byl trochu problém, špatně jsem nasadila nádobu, doporučuji přečíst návod a skutečně dodržet krok po kroku.
    • Nezvládne větší množství potravin, je nutné mixovat vše po částech. Což je kapku otravné.

Stolní mixér jsem si pořizovala poté co se mi zničily dva tyčové, nicméně nevím jestli jsem neprohloupila. Pomazánku jsem mixovala asi deset minut a bylo nutné neustále ingedience "protlačovat" k nožům.

Typ mixéru
Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Kvalitní a výkonný kuchyňský mixér Orava RM-206 zvládne namixovat jakýkoli druh potravin a vždy dosáhne vynikající výsledky. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné výživy pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, sorbety či pomazánky. Objem nádoby 1,5 l je plně dostačující i pro mixování objemných potravin, které není třeba krájet, protože se do nádobky pohodlně vejdou a mixér díky svému výkonu, pohodlně rozmixuje potraviny i najemno. Vysoce kvalitní skleněná nádoba je dostatečně odolná, abyste v ní mohli mixovat horké i studené jídlo. Materiál, ze kterého je nádoba vyráběna nezachytává vůni ani chuť potravin, proto můžete v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky. Součástí balení je víčko pro usnadnění manipulace s mixérem a protiskluzové nožičky pro absolutní stabilitu. Ovocné a zeleninové koktejly dokáže Orava RM-206 připravit doslova za pár vteřin. Díky vysokému výkonu a ostrému 4-čepelovému nerezovému noži mixér potraviny doslova rozdělí na malé kousíčky a tak zachová buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny, která poskytne lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání. Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotné vlákniny. Stolní mixér ORrava RM-206 s 500 W motorem zvládne všechny suroviny, od ovoce a zeleniny až po led. Se dvěma nastavitelnými rychlostmi rozmixujete, rozdrtíte a posekáte suroviny na jakoukoliv požadovanou konzistenci. K dispozici máte také funkci Pulse, s níž mixér vyvine okamžitý maximální výkon. Čištění je velmi jednoduché, všechny demontovatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Parametry: Kuchyňský mixér s vysoce výkonným 500 W motorem Nerezový 4-čepelový nůž Skleněná nádoba o objemu 1,5 l 2 rychlosti Pulse funkce pro okamžitý maximální výkon Jednoduché čištění Všechny demontovatelné díly lze mýt v myčce nádobí Protiskluzové nožičky pro větší stabilitu Napájení 230V ~ 50Hz, 500 W

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výrobek splńuje to,co jsem očekával
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hezký stabilní mixér. Hodně muziky za málo peněz.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• skleněná nádoba
    • mixování dohladka
    • zvládne zmrzlé potraviny

používám denně, jsem velmi spokojená

• rychlý
    • silný
    • až neuvěřitelně snadno šroubovatelný
    • jednoduché ovládání
    • cena nízká
    • bez delšího užívání

právě jsem ho prvně pustil a jsem skoro nadšený. Ve srovnání s předešlym 3x dražším strojem je to tahoun a rychlík a to přestože má příkon jen 500. Tváří se to jako starý dobrý prostý socialistický výrobek:), má to co má mixer umět, žádný hlouposti navíc