Moulinex DD 855830

• - desing
    • - velké množství doplňků
    • - není regulace rychlosti, jen jedna rychlost a turbo, ale bohatě to stačí
    • - vyšší cena

- skvělý pomocník, jsem z něj nadšená, díky čtyřnoži vše během pár vteřin rozmixuje bez jediného drobečku
    - stoprocentně každému doporučuji
    - cena odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v edsi.cz

• Opravdu užitečný kuchyňský pomocník.
    • Nedochází k větším vibracím celého přístroje.
    • Není příliš těžký do ruky, dobře se s ním pracuje.

Vybírala jsem podle kvality a vybavení - příslušenství.
    Tento tyčový mixer používám takřka denně.
    Padne do ruky, příslušenství se snadno vyměňuje.
    Vhod přijde hlavně těm, kteří jsou milovníci všelijakých koktejlů nebo míchaných nápojů, zvládne však připravit i těsto na palačinky a další produkty.
    Výrobek má nastavce i na šťouchané brambory a přípravu bramborové kaše.
    Byla to dobrá koupě, hodí se pro každou příležitost.
    Cena odpovídá kvalitě.
    Velmi dobrý výkon.
    Mixování netrvá dlouho, snadná obsluha.
    Čištění jednoduché, vše jde lehce opláchnout.
    Mixovací noha z nerezu je skvělý pomocník při výrobě omáček, díky zpracování mi nikdy omáčka nevystříkla mimo hrnec.
    Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto značku, příslušenství se v naší domácnosti využije a nákupu rozhodně nelituji.
    Doporučuji všem zájemcům tento značkový kvalitní tyčový mixer zakoupit.

Typ mixéru
Materiál nádoby
plastové
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Typ mixéru, šlehače: tyčový mixér
Příkon (W): 700
Počet rychlostí: 2
Pulzní spínač: ANO
Příslušenství mixéru/šlehače: nástavec na mačkání brambor a přípravu pyré (masher); sekáček potravin (chopper); šlehací metla/metly; tyčový mixer
Nádobka na mixování (odměrka): ANO

mixovací nádoba 800 ml
minisekač 500 ml
nerezová šlehací metla
nerezový mixovací nástavec
kovový mixovací nástavec na přípravu pyré a šťouchaných brambor
pohodlné držadlo

• - vyšší cena

- stoprocentně každému doporučuji
    - cena odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v edsi.cz

• Opravdu užitečný kuchyňský pomocník.
    • Nedochází k větším vibracím celého přístroje.
    • Není příliš těžký do ruky, dobře se s ním pracuje.

Vybírala jsem podle kvality a vybavení - příslušenství.
    Tento tyčový mixer používám takřka denně.
    Padne do ruky, příslušenství se snadno vyměňuje.
    Výrobek má nastavce i na šťouchané brambory a přípravu bramborové kaše.
    Byla to dobrá koupě, hodí se pro každou příležitost.
    Cena odpovídá kvalitě.
    Velmi dobrý výkon.
    Mixování netrvá dlouho, snadná obsluha.
    Čištění jednoduché, vše jde lehce opláchnout.
    Doporučuji všem zájemcům tento značkový kvalitní tyčový mixer zakoupit.