Moulinex DD 850830 Slimforce

• snadná údržba
    • vyšší hlučnost- ovšem dána výkonností motoru

celkově mohu tohoto pomocníka v kuchyni bez výhrad doporučit

• , zakoupeno v Elektro Chmelař

Snad vydrží déle než záruka.

Typ mixéru
0.8 l
Regulace rychlosti
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Typ mixéru, šlehače: tyčový mixér
Příkon (W): 700

• Na naše domácí použití naprosto dostačující
    • Trochu těžší

Jsme s ním spokojení.
    Nemám co víc dodat.

• spokojenost s výkonem, zvládne i hummus, pokud umíte správně mixovat a dodržujete pauzy
    • dobře omyvatelný

• snadná údržba
    • vyšší hlučnost- ovšem dána výkonností motoru

celkově mohu tohoto pomocníka v kuchyni bez výhrad doporučit

• , zakoupeno v Elektro Chmelař

Snad vydrží déle než záruka.

• pracovala jsem s nim jen 1x,ale super vysledek

je takovy jaky jsem potrebovala

• dobrý výkon,
    • lehký do ruky
    • příjemný tvar
    • nemá nastavení otáček

obdrželi jsme jako dárek zdarma k jinému produktu

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena, kvalita, úchop tyčáku, výkon, dobře rozmontovatelný a omyvatelný
    • ztm jsme nic nenašla

výborně mixuje i tvrdší potraviny, za mne třebas cizrnu, pokud mixujete přerušovaně, tyčák se nezačne tak brzy přehřívat a budete spokojeni jak s tvarem tyčáku,tak i s jeho výkonem

• , zakoupeno v OKAY.cz

V danné kategorii je výborný