Klarstein NutriRocket

plastové
Počet rychlostí
Smoothie

• , zakoupeno v Klarstein

• Fantasticky, vsichni co koupili jsou nadseni. Proto i my jsme koupili tento produkt na doporuceni

Jednoznacne doporucuji ! Pomer kvality, ceny

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Mám ho malou chvíli a jsem sním spokojená, žádný problém.

• Zatím žádný problém

Materiál nádoby
plastové
Počet rychlostí
Smoothie

Stolní mixér Klarstein NutriRocket se se svou výkonností hodí na lehkou přípravu lahodných smoothie nápojů. Zařízení s tvarem rakety, výkonem 700 W a vysokorychlostními břity nabízí rychlou a snadnou přípravu zdravých ovocných i zeleninových nápojů. Ovládání je přitom velmi jednoduché: oblíbené přísady stačí vložit do sklenice, nasadit nástavec s břity a nasadit pohár na hlavní jednotku zařízení. Čepelky si snadno poradí i s tvrdými košťály či pevnými slupkami, které obsahují nejvíce vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Tak se NutriRocket především hodí na prevenci před nemocemi či při dietním režimu, protože připravuje hodnotnou, zdravou a optimální výživu.

NutriRocket nabízí k dispozici dvě násady s břity na docílení toho nejlepšího výsledku. Křížová násada s břity je ideálním partnerem při sekání (např. cibule), mixování smoothie nebo pro přípravu polévek a kojenecké výživy. Čím déle necháte stolní mixér v provozu, tím bude výsledek jemnější. Nástavec s plochými břity je určen na mletí a šlehání, např. namletí kávy či vyšlehání smetany.

Zařízení nenabízí jen vysoký výkon, ale také bohaté příslušenství. Dohromady máte k dispozici až tři mixážní poháry: jeden vysoký pohár s objemem 1000 ml a dva menší s objemem 600 ml. Na poháry můžete nasadit i dvě madla pro pohodlné držení. Dva uzávěry (víka) zase umožňují vzetí si lahodného smoothie do práce či školy. Poháry i uzávěry jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě.

Čištění zařízení probíhá díky rozebíratelné konstrukci velmi jednoduše - všechny části kromě základní jednotky lze pohodlně mýt v myčce nádobí. NutriRocket nabízí atraktivní tvar i barvu, čímž představuje ten správný doplněk do každé kuchyně.

Dostupné barvy: černá, červená (10028559)

3zákazníci nedoporučují produkt

Jednoznacne doporucuji ! Pomer kvality, ceny

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Mám ho malou chvíli a jsem sním spokojená, žádný problém.

• Mixuje a seká výborně. Dělám si v něm zeleninové smoothie se semínky. Vše rozsekané na kaši.
    • Není dobré nádobu úplně naplnit. Hůř potom seká a motor začne trochu smrdět spáleninou jak je zatížený.

• Zatím žádný problém

• Strojek je to dobrý.
    • Prodejně Electronict start se z daleko vyhnout.

Této společnosti se vyhněte velikým obloukem. Kolik telefonátů a emailů a jenom sliby. Hlavně jim neplatit dopředu, to jste již pro ně nula.

• Kvalita provedení
    • Mixuje vše možné

Skvělý produkt, jakmile jsem obdržela, používám každý den několikrát a jsem velice spokojená. Určitě bych doporučila každému. Je úžasné kolik chutí se dá spojit a výsledný efekt je prostě úžasný.. Nechtěla bych aby mé hodnocení vyznělo nadneseně, ale není nic co bych mohla ohodnotit záporně.Doporučuji.

na chystanie smoothie na intraku nemá chybu...dobrá cena z klarstein.sk...je za mna výkonný a pekne rýchly..a na skodu nie je ani to ze sa dobre rýchlo umýva

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• zvládne i tvrdé suroviny např. mrkev. Snadno se ovládá, rozebírá i umývá.
    • zatím jsem žádnou nezjistila

• výkonem se vyrovná o dost dražšímu Nutri Bulletu
    • zatím nic

bezva výrobek za super cenu

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Výrobek splnil moje očekávání.
    • Přitom je o mnoho levnější než jiné mixéry tohoto typu. Smoothie umixované v něm je vynikající.
    • Cenově je přijatelný oproti ostatním.
    • Nemám zatím žádné výhrady pro tento výrobek

Potřebovala jsem si koupit mixér na smoothie
    S mixérem se dobře pracuje. Snadná manipulace.
    Jsem s ním naprosto spokojená.
    Ano, doporučuji jej i ostatním.
    S nákupem, dovozem i kvalitou výrobku jsem spokojená.