Klarstein Herakles 5G

• Tichý chod
    • Umí, vše do je deklarováno

Doporučuji.Parametry odpovídají. Vhodné pro milovníky raw food

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Původně jsem přemýšlela, že bych si pořídila kvalitnější odštavnovač.
    • Přečetla jsem recenze na spoustu z nich, taky na smoothie a moje volba padla na HERAKLES 5G.
    • Odštavnovač jsem zrušila a koukala po kvalitních smoothie.
    • Proč nechávat spoustu zbytků z ovoce a zeleniny. To radši pořádně rozmixovat a vypít.
    • Věnovala jsem tomu docela dost času, četla recenze, skoro na vše co se v ČR prodává a pořád jsem se vracela ke Klarsteinu Herakles.
    • Zaujal mne nejenom design.
    • Bohužel v češtině jsem toho moc nenašla, o tomhle přístroji se dočtete spíš na cizích webech.
    • Když jsem porovnala vlastnosti Vitamixu a tohoto přístroje, tak bylo jasné co si vezmu.
    • Ten první je nejenom 3 x dražší , výroba není v Německu jako u HERAKLES, ale ještě má i otáčky menší.
    • Když jsem porovnávala ten nejlevnější Vitamix, který jsem na Heuréce našla, dopadlo to takhle:
    • Klarstein Herakles 5 G = 6.590,- Kč / Vitamix TNC 5200 = 17.990,- Kč
    • Herakles 40 tis/ otáček za min. / Vitamix 35 tis
    • Herakles 1500 W / Vitamix 1000 W
    • RAW je samozřejmostí o obou
    • vysoce odolná nádoba taky u obou, od ledové tříště po horkou polévku
    • rozmixování tvrdé vlákniny mají taky oba atd, atd
    • Takže jsem si objednala "Němce" a udělala jsem velice dobře.
    • Bála jsem se větší nádoby ( 2 litry ), ale díky bohu za ní. Jinak bych pití mohla dělat několikrát. ( co zbyde, jde do lednice )
    • Denně pijeme různé šťávy z ovoce, zeleniny, bylinek. Opravdu během chvilky rozmixuje vše, včetně mrkve, kedlubny, kokosu, mandlí.
    • Ten motor má fakt sílu
    • A už jen záleží na vás, na co máte chut, jestli na jemnou krémovou štávičku anebo husté pití, kde cítíte ovoce i vlákninu.
    • Jestli víc vody, anebo jen ovoce a zelenina.
    • Zkoušela jsem i rajčatovou polévku. Do mixéru jsem hodila rajčata, mrkev, česnek,cibuli, bylinky, koření na které jsme zvyklý a vařící vodu.
    • Žádné krájení, jen šup do mixéru.
    • Během minuty byla polévka nádherně hustá, nemusíte přidávat žádnou mouku na zahuštění.
    • A chutná výborně na rozdíl od té, kterou vaříte několik minut.
    • Další pokus byly zmrzliny. Doma si je nemůžou vynachválit. Předci jenom víte co v ní je.
    • Bud jen samé ovoce, popř kokos, tvaroh, pacholík atd co dům dal....dáte do mrazáku a opravdu lahůdka.
    • Zkuste mléko z kokosu anebo nechte pořádně rozmixovat mandle a máte jemné máslo.
    • Výhoda je, že nádoba je opravdu kvalitní, nepoškrábala se ani při mixování ledu a a nevadila jí ani vařící voda.
    • Jen ji lehce sundáte, vypláchnete a hotovo. Ovoce a zeleninu nemusíte krájet, vezme si i velké kusy.
    • Žádné pracné rozebírání, skládání. Během minuty rozmixuje, vylijete, vypláchnete a hotovo.
    • A tohle se mi líbí, zdržení tak na 3 minuty.
    • Jo a ještě něco...pokud si navolíte pomalý mix, tak je smoothie husté.( stačí max půl minuty )
    • U toho nejrychlejšího ( stačí 1 - 2 minuty ) je vše totál rozmixované na jemnou kašičku, ale taky napěněné.
    • To je jasné, čím větší otáčky, tím víc "vzduchu", ale stačí to dát na chvíli odpočinout a vše si krásně sedne.
    • Tento robot opravdu doporučuji, asi není náhoda, že se jmenuje po řeckém bohu - silákovi jménem Herakles
    • Jsem opravdu spokojená a dnes objednávám další pro kamarádku.

...jak jsem psala nahoře - výkon, kvalita a dobrá cena za to vše...doporučuji :-)

Typ mixéru
Sekání/krájení
Šlehání
Smoothie
Drcení ledu

Stolní mixér proprofesionální použití s výkonem 1500WPerfektní pro smoothies, polévky, zmrzliny nebo mletíKapacita 2 l6 čepelí z nerezavějící oceliJednoduchá obsluha a snadné čištění

• U milovníky zdravého stravování by neměl v kuchyni chybět profesionální mixér Klarstein Herakles 5G. S jeho pomocí hravě připravíte čerstvé a přírodní jídla a nápoje, jaké se nikde nedají koupit.

Zobrazit video recenzi

• Tichý chod
    • Umí, vše do je deklarováno

Doporučuji.Parametry odpovídají. Vhodné pro milovníky raw food

• koupeno přes DE shop Klarstein za 120 € (3240 Kč)
    • jednoduché ovládání
    • při max ot. stojí na svém místě
    • velká síla: 40 000 ot./ min
    • německý eshop klarstein neposílá do CZ, museli jsme objednat přes známé žijící v německu

jednoduché ovládání: tlačítko na pomalé, střední a vysoké otáčky, dále podle času 35, 60, 90 sekund a pulzní tlačítko. (Na to návod v češtině nepotřebujete.)
    Po vybalení nám přišli nože na první pohled nic moc, ale po vyzkoušení rozmixována lněná semínka, mandle, kokos takže OK.
    Zelenina jako mrkev a řepa rozmixována na kaši.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Původně jsem přemýšlela, že bych si pořídila kvalitnější odštavnovač.
    • Odštavnovač jsem zrušila a koukala po kvalitních smoothie.
    • Zaujal mne nejenom design.
    • Klarstein Herakles 5 G = 6.590,- Kč / Vitamix TNC 5200 = 17.990,- Kč
    • Herakles 40 tis/ otáček za min. / Vitamix 35 tis
    • Herakles 1500 W / Vitamix 1000 W
    • RAW je samozřejmostí o obou
    • vysoce odolná nádoba taky u obou, od ledové tříště po horkou polévku
    • rozmixování tvrdé vlákniny mají taky oba atd, atd
    • Takže jsem si objednala "Němce" a udělala jsem velice dobře.
    • Ten motor má fakt sílu
    • Jestli víc vody, anebo jen ovoce a zelenina.
    • Žádné krájení, jen šup do mixéru.
    • A chutná výborně na rozdíl od té, kterou vaříte několik minut.
    • A tohle se mi líbí, zdržení tak na 3 minuty.
    • Jsem opravdu spokojená a dnes objednávám další pro kamarádku.

• Mixuje dobře,pro ty komu se líbí retro.
    • Poskakuje po lince při plném výkonu,nádoba po první zmrzlině poškrábaná,manuál až na požádání ve slovenštině a velmi nedostačující.Zapínání a vypínání je retro styl a zapnu až tak na potřetí velkou silou,žádné led osvětlení na mixeru není,přitom je v popisu udávané.Po mixování něčeho tužšího se velmi špatně čistí ,ale nakonec to vyčistíte.

Psala jsem si pro lepší návod k obsluze a bylo mi napsáno,že kuchařku nemají. Takže co a jak dlouho a na jaký stupeň si musím vychytat sama.Nemohla jsem ho vrátit,nedostatky jsem zjistila až při používání.Od této firmy bych si už nikdy nic nekoupila,teď se jen modlit abych nemusela reklamovat.Doporučuji nekupovat. Velké zklamání,zas tak levný nebyl.