Klarstein Herakles 3G

• - retro design
    • - jednoduchá obsluha
    • - materiály zdraví nezávadné
    • - velký objem
    • - konstrukce prakticky totožná s Vitamixem a Omniblendem, jen tento je dle kamarádů o něco lehčí = horší kvalita vnitřní výbavy?
    • - při prvních pár mixováních byl cítit zápach motorku?..nyní už v pořádku
    • - pokud se zejména tužší zelenina vzpříčí dole mezi stěnami nádobky, nelze rozmixovat ani když se snažíte použít přidružené šťouchadlo. Musela jsem jej vždy vypnout, vzít lžíci a mechanicky kusy posunout nahoru. (jednalo se o celer a mrkev...) Stejný problém ale mají známí s Vitamixem...
    • - kamarádi jej objednali pro známé. Oni mají Vitamix. Když Klarstein zapnuli, vyhodilo jim to pojistky a začlo se z toho čoudit...takže jej budou vracet a půjdou cestou Omniblendu/Vitamixu i pro své známé

Vychytala jsem ještě sníženou cenu 4300,- takže cena:výkon bych hodnotila jako skvělý. Nádobka se snadno čistí, páčky atp. se zdají být dostatečně robustní. Jen jsem si všimla, že to nerozemele věci na totální kaši jako třeba Vitamix. Pokud např. přidám do ovoce kustovnici, jablka se slupkou, atp., rozemele to měkké části na kaši, ale tužší složky zůstanou ve formě malých kousíčků (nijak zásadně velkých, ale je to cítit při pití - pijete hrubší směs..což je zase lepší na střeva..takže ono záleží jak na to člověk kouká). Kamarádi mají ten Vitamix a jejich známá Omniblend a ty asi fungují výkonněji..cena je ale někde jinde..a je otázka, zda ten cenový rozdíl za to stojí.

Typ mixéru
Sekání/krájení
Šlehání
Smoothie
Drcení ledu

Stolní mixér proprofesionální použitíPerfektní pro smoothies, polévky, zmrzliny nebo mletíKapacita 2 l6 čepelí z nerezavějící oceliJednoduchá obsluha a snadné čištění

super vyrobek za bezkonkurencni cenu

• - velký objem
    • - při prvních pár mixováních byl cítit zápach motorku?..nyní už v pořádku

• služný drtič všhomožného
    • zatím nic

MIxuje dobře, mrkev s jablkem proměnil v homogenizovanou hmotu bez hrudek. Provoz není kdovíjak hlučný (v porovnání s Grundigem z tesca, který jsem měl předtím je o poznání tižší).

Dlouho sem špekuloval o vitamixu, nebo blendtecu, ale nejsem až tak extrémní "raw". Na moje potřeby stačí perfektně.

(značka)

Dobrý den, děkujeme za Váš názor.
    Jsme rádi, že jste s mixérem spokojen.

• , zakoupeno v Famtastic!

• cenově dostupný výkonný mixer

spolehlivý výrobce; mixer vypadá kvalitně a bezvadně funguje; nože jsou ostré, výkon dostatečný pro většinu požadovaných činností. Víčko pružné, dobře těsní. Doporučuji.

(značka)

Dobrý den, děkujeme za Váš názor.
    Jsme rádi, že Vám mixér dobře slouží.