KitchenAid 5KSB1585E

Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.22 m

• , zakoupeno v Potten & Pannen - Staněk

• Perfektní, oceňuji možnost výběru intenzity mixovani (koktejl, presnidavka, polévka….)
  • , zakoupeno v Electro World

Krásný design. Určitě jde o finančně náročný "doplněk", který je ale plně funkční a snadno udržovatelný.
    Jednoduché ovládání. Dostatečná nabídka požadované konzistence produktu.
    Snadná údržba - rozložení.
    Jednotlivé části lze bez problému mýt v myčce nádobí.
    Oproti dalším typům (např. Catler) se nepřehřívá.
    Ocenila bych dostupnost výrobků, včetně drobných doplňků (utěrky, chňapky, boxy ke skladování potravin), Kitchen Aid ve variantách uvedených výrobcem nebo např. na amazon.com, především pro ty, kteří chtějí mít kuchyň v jednotném stylu.
    Kombinace s rychlovarnou konvicí v královsky červené je prostě dokonalá.

• , zakoupeno v Potten & Pannen - Staněk

• Výběr z mnoha funkcí, seká led, varianta pro horké potraviny. Jednoduchá obsluha.

Typ mixéru
Displej
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.22 m

Mixování různých příchutí a konzistencí je umění, které může dohnat vášnivého kuchaře až k extázi… anebo k zoufalství. Příliš moc umixované – a zničí se kompozice. Málo umixované – a ztratí se harmonie. Pro vášnivého kuchaře je mixér především uměleckým nástrojem.

KitchenAid mixér Diamond 5KSB1585 v základu s tvrzenou plastovou nádobou o objemu 1,7 L (bez obsahu BPA) byl pojmenován podle unikátního tvaru nádoby, jež připomíná diamant nejen svým tvarem, ale také svou odolností. Nádoba je vyrobená z tvrzeného plastu bez obsahu BPA a bez problémů v ní zpracujete horké tekutiny, polévky, omáčky, ale i dětské přesnídávky, dezerty, koktejly, osvěžující sorbety či ledové tříště. Je totiž dokonalou kombinací síly, odolnosti a přesnosti, a je navržen tak, aby zajistil optimální výkon a dlouhou bezporuchovou životnost.

Patentovaný tvar mixovacích nožů snadno zvládne rozdrtit ledové kostky, připravit jemné pyré z měkkého ovoce i našlehat opravdu husté mléčné koktejly.

Vhodný také pro vitariány dodržující živou stravu - RAW FOOD. "Soft Start": funkce pomalého startu představuje pozvolné zvyšování otáček přizpůsobené zpracovávaným surovinám, zároveň zabraňující nechtěnému vystříknutí tekutin nebo přichycení surovin k mixovacím nožům. Na závěr procesu se program sám zastaví. Program je nastaven automaticky na 1 minutu a 37 vteřin. O nic se nemusíte starat, mixér zajistí vše sám.

Intelli-Speed® Motor Control detekuje obsah a udržuje optimální rychlost tak, aby byly všechny přísady perfektně zpracovány.

Nože z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno promíchají, nasekají, rozmixují či rozdrtí opravdu široké spektrum surovin.

Jednoduchý důmyslný systém aretace vrchního víčka zajišťuje, aby víko během mixování zůstalo pevně na svém místě. Systém lock (uzamčení), díky kterému bude nádoba pevně usazena na motorové jednotce.

Na tento model nelze nasadit menší nádoba. Příruba včetně nožů je zde jinak řešena a je již součástí plastové nádoby, tvoří komplet.

Vlastnosti a výhody

Záruka

Na tento model se vztahuje 2 roky záruky

Kovová základna

Robustní, stabilní a trvanlivý

Velká plastová nádoba s unikátním tvarem diamantu

Jednoduché nalévání a čištění

Ostré nože z nerez oceli

Drcení ledu a rychlé stejnoměrné mixování

Výkonný motor s inteligentním ovládáním rychlosti

Zajišťuje optimální rychlost u každého nastavení

Funkce pomalého startu

Začíná pomalu a pak rychle zvýší rychlost a zajišťuje tak čisté mixování

Snadno čistitelná ovládací plocha je integrovaná do hladkého a zaobleného designu

Víceúčelové využití a jednoduché čištění

Odolný spojovací otvor vyztužený ocelí

Pevný a trvanlivý, zajišťující tichý provoz

Těsnící víko s odměrkou

Praktické, stálé, těsnící a funkční

Uzamykání nádoby na motorové jednotce

Unikátní Lock systém, díky kterému bude nádoba pevně usazena na motorové jednotce

• Příkon 550 W (nevyjadřuje výkon motoru)
  • Napětí 220-240V / 50-60Hz
  • Hmotnost balení 5.3 kg
  • Objem nádoby 1,75 L

OBSAH BALENÍ  NÁDOBA  VÍKO NÁDOBY  ODMĚRKA

• , zakoupeno v Electro World

Jednoduché ovládání. Dostatečná nabídka požadované konzistence produktu.
    Snadná údržba - rozložení.
    Jednotlivé části lze bez problému mýt v myčce nádobí.
    Oproti dalším typům (např. Catler) se nepřehřívá.
    Kombinace s rychlovarnou konvicí v královsky červené je prostě dokonalá.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Úžasný pomocník,velká spokojenost...používáme zatím jen krátce,pevně doufám,že nám bude dělat radost léta.S touto značkou snad nemůžete šlápnout vedle,zkušenost máme s varnou konvicí a robotem.Precizní ,robusní materiál,proto jsem opět zvolila tuto značku.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• hodně různých programů
    • velice jednoduchá obsluha mixéru
    • snadné mytí mixovací nádoby
    • velká a lehká mixovací nádoba, se kterou se snadno manipuluje
    • základna mixéru je těžká, kovová a tlačítka splývají se základnou (snadno se čistí a stačí lehce zmáčknout)
    • retro design výrobku, v kuchyni upoutá pozornost a slouří i jako dekorace ;)
    • výkonný - opravdu dobře rozdrtí led
    • Návod na použití mixéru je podrobný, pomůže vám využít správně všechny programy
    • Mixér je vhodný jak na přípravu různých nápojů, tak na vaření - mixování polévek, omáček, sekání, na dětskou stravu atd.
    • Pro někoho může být nevýhodou plastová nádoba, já jsem ale spokojena. Předtím jsem měla mixér se skleněnou nádobou (jinou značku) a manipulace s ní byla obtížná a nádoba se hůř myla.

Můj vysněný mixér mě zatím nezklamal. Kupovala jsem i s ohledem na budoucí přípravu dětských příkrmů, použití při vaření...
    Na léto je úplně super - mražené ovoce, kostky ledu, bylinky... rozmixuje dobře a rychle. Nádobu stačí jen opláchnout a má super tvar (při přípravě drinků není potřeba nápoje v průběhu promíchávat, ani když hodně naplníte nádobu)
    Ještě jsem nevyzkoušela všechny funkce, ale věřím, že mě nezklame. Poměr kvalita / cena mi přijde dobrý, vzhledem k tomu, jaký jsem měla mixér předtím a za jakou cenu...

• , zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

• Velmi výkonný přístroj, robustní, kvalitní zpracování
    • Perfektně plní vše, co deklaruje výrobce
    • Krásný design výrobku, pěkně ladí do kuchyně
    • Konkuruje i velmi drahým strojům, skvělý poměr cena/výkon
    • Využívám všechny funkce, nic zbytečného a nic neschází
    • Hlučný, ale dáno výkonem, tišší neexistuje
    • Při drcení ledu se chvěje a trochu posouvá

Jsem s výběrem moc spokojená, používám každý den, funguje skvěle, vše co jsem od výrobku očekávala splnil, krásný design, velmi silný výkon, kvalitní zpracování - je robustní, odolný, dobře se čistí - jen otírám hadříkem a nádobu vyplachuji. Vybírala jsem podle funkcí a parametrů a tato volba měla nejlepší poměr cena/výkon. Má sestra má doma velmi drahý Vitamix a musím říci, že KitchenAid Diamond Blender není ve srovnání rozhodně o nic horší, možná má méně funkcí, ale pro mě naprosto dostačující a není nic s čím by si neporadil při běžném vaření. Denně v něm připravuji smoothies, někdy polévky a omáčky, během tří sekund rozmixuje zmražené potraviny na hladkou směs. Plastová nádoba je velmi kvalitní, odolná, dobře se myje - jen vypláchnu vodou a je hotovo. Ovládání je jednoduché a intuitivní, podsvícená tlačítka, když mixujete déle a necháte funkci běžet, sám se zastaví, když je směs hladká a je hotovo. Mám z nákupu velkou radost a myslím, že jsem vybrala dobře a mixer bude sloužit dlouho a kvalitně. Když zašlete vyplněný přiložený formulář výrobci, dostanete poštou krásnou kuchařku, na webu KitchenAid je také spousta receptů pro vaření s tímto mixerem. Výrobce poskytuje i autorizovaný servis.

• , zakoupeno v kitchen-aid.cz

• Luxusní mixér

Poradil mi bratr tuto značku ,už o tom něco ví a raději si zaplatím víc než abych za litr nějaký mixér po roce vyhodila :D KitchenAid je prý ta nej značka ;)