Kenwood SB 327

• -výkon
    • -snadné čištění
    • -výpustní kohout
    • -vysoká hlučnost
    • -když už je tam výpustní kohout mohl by tam být i filtr, když se dělá smoothies, tak ten filtr docela chybí

S výrobkem jsem spokojen, vybral jsem si ho protože rodiče mají stejný jen starší generace a jsou s ním spokojeni.
    Používám ho hlavně na dělání smoothie drinků a to funguje výborně. Jediný problém je vysoká hlučnost, takže pokud bydlíte např. v paneláku tak nedoporučuji pouštět v brzkých ranních hodinách, sousedé by Vás neměli asi rádi :-)

Typ mixéru
Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Přístroj řady mixérů Smoothie na výrobu jakýchkoli nápojů, doporučovaný mnoha barmany
Se sílou 750 W namíchá z ledových kostek, ovocných plodů a zmrzlinových krémů osvěžující nápoje nebo koktejly
2 l skleněná nádoba s odměřovací stupnicí
Kovový kryt zajišťuje stabilitu mixování i při vysokém výkonu
2 rychlosti pro tvrdé i měkké ovoce
Nalévací kohout pro plnění nápojů přímo do sklenic
Trychtýřovitý tvar nádoby s držadlem způsobuje, že přísady jsou neustále stahovány směrem dolů a optimálně rozmixovány
Speciálně tvarované nože rozmělní i silné kusy ovoce a ledu
Patentovaná míchací tyčinka s otáčením o 360°dopraví i měkké zbytky ovoce dolů k nožům
Protiskluzové nožičky

• -výpustní kohout
    • -vysoká hlučnost

• Skleněná nádoba
    • dobré dávkování
    • Mixér teče.. i po výměně / reklamaci.. nevím jestli je to už vyřešené, ale ten co jsem kupoval před 2lety je problémový:(

pokud se nevyřeší problém s únikem, tak už bych si ho znovu nekoupil. Základ je dobrý, bitelný a skleněný, ale mechanicky není dořešený..

používali jsme to hlavně na smoothie, každý den 1x, tzn měl tak střední zátěž..

• , zakoupeno v Expert.cz

Robustní, celkem dobrý poměr cena výkon

• Rychlý, výkonný
    • Všechno rozdrtí na malinkate kousky
    • nemám co vytknout

Doporučuji všem milovníkům šťáv z ovoce nebo zeleniny.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Super

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Jsem moc spokojena, doporučuji!

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Zboží odpovídá obrázku i popisu.

Zboží je kvalitní,vypadá pěkně, je robustní, dobře zpracovává suroviny, je elegantní, Výhodou je kohoutek na nalévání mixovaných nápojů přímo do sklenice. Zboží doporučuji všem,kteří mají rádi čerstvé štávy.