Kenwood HDP 300 WH

Pulsní spínač

• , zakoupeno v Kenwood

• Lehce omyvatelné
  • , zakoupeno v elektrospecialista

• Po dlouhém uživání spokojenost, protože za ty léta odešel motor, neváhala jsem a našla jsem stejný typ, na který mohu dát všechny původní nástavce.
  • , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Bohaté příslušenství, které ale u tohoto modelu není.
    • Malá životnost.

Zhruba po 3 letech přestal fungovat můj starší typ, u kterého jsem měl ale bohaté příslušenství, které se mi nechtělo vyhazovat, protože je to opravdu dobrý pomocník, tak jsem koupil nejlevnější alternativu pasující k příslušenství.

Typ mixéru
0.75 l
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Tyčový systém Triblade.
Výkonný, spolehlivý a všestranný pomocník při přípravě nejrůznějších pochoutek.
Je navržený tak, aby mixování bylo rychlejší, snazší a čistší, a to díky systému Triblade se třemi noži.
Triblade systém poskytuje výkonné a snadno kontrolovatelné mixování stiskem tlačítka. Tři nože jsou zasazeny do unikátně tvarované mixovací nohy jež zajišťuje perfektní tok surovin a jejich efektivní mixování.
Ergonomická rukojeť mixéru je doplněna speciálním povrchem SureGrip, který zaručuje pevný úchop.
Perfektní precizní výkon

• výkon zajištiťuje rychlejší výsledky
  • jednoduché ovádání usnadňuje používání
  • všestranost umožňuje perfektní jemné výsledky

Triblade Technologie a Systém

• 3 nože zasazené pod různými úhly zajistí perfektní rozmixování
  • vnitřní žebra maximalizují pohyb surovin a vrací je na střed nožů
  • otvory v mixovací noze redukují sání a rozstřik

Parametry
Kovová mixovací noha + turbo.
Příkon ponorného mixéru (W): 800

• , zakoupeno v Kenwood

• Lehce omyvatelné
  • , zakoupeno v elektrospecialista

• Ergonimie
    • Konstrukce nožů a nástavců - nestříká tolik kolem jako ty s otevřenými noži
    • Bez možnosti řízení otáček
    • Přehřívá se

Pro mne je to náhrada za model HB720 který byl s řízením otáček kde mu po pěti letech odešel motor a nechtěl jsem příslušenství vyhodit.
    Snad vydrží

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Bohaté příslušenství, které ale u tohoto modelu není.
    • Malá životnost.