Imetec 7358

Objem nádoby
0.6 l
Počet rychlostí

• , zakoupeno v Rozbaleno.cz

Již jsem tento produkt vlastnila,byla jsem s ním velmi spokojená,stále se u mne střídají vnučky , které vždy vybavím tyčovým mixerem všem nám vyhovuje.Měla jsem již několik ale tento je zatím nejlepší.

Typ mixéru
tyčové
Barva
bílé
2.039 kg
Objem nádoby
0.6 l
Počet rychlostí

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ . Produkty z předváděcích akcí. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nese stopy použití, oděrky, chybí metlička. Nemusí obsahovat český manuál.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Rozbaleno.cz