Hyundai HB 981

1.45 m
Značka kvality

Cena - výkon ok!!!

• skladný

Kvalita zřejmě odpovídá ceně. Daří se mi mixovat pouze na jednu rychlost a po chvíli je mixér hodně zahřátý. Pro účely - na rychlé smoothie,pomixovat vločka a rozmixovat dýňovou polévku je ale dostačující. Příště bych možná koupila trochu dražší s více rychlostmi.

Typ mixéru

• Poeet rychlostí: 2
  • Plynulá regulace: NE
  • Pulzní spínae: NE
  • Funkce, poíslušenství: mixování

S tímto výkonným ponorným mixérem Hyundai HB 981 snadno poipravíte napoíklad krémovou polévku, pyré, nebo zeleninovou omáeku. Díky silnému DC motoru s poíkonem 380 Wattu si tento mixér hravi poradí s vitšinou bižných ingrediencí a zvládne je rozmixovat dohladka.

Využít mužete dvi rychlosti: jednu nízkou a jednu vysokou, které se aktivují stiskem poíslušného tlaeítka.

Mezi výhody tohoto mixéru patoí snadná obsluha i údržba, nebo toeba praktické poutko pro zavišení mixéru tak, aby byl vždy po ruce.

Ponorný mixér

• Stejnosmirný DC motor s poíkonem 380 W zabezpeeuje dostateený výkon pro zpracování rozmanitých druhu surovin
  • Vhodný na rychlé mixování
  • Tlaeítko I (nízká), II (vysoká) rychlost
  • Kvalitní a lehce odnímatelný plastový nástavec s nerezovým nožem ureený k mixování
  • Snadná údržba díky odnímatelnému poíslušenství
  • Praktické poutko pro zavišení

• Šíoka (cm): 13.50
  • Hloubka (cm): 8.00
  • EAN: 8592417050935
  • Záruení doba: 24 misícu

Výkonný tyeový mixér Hyundai HB 981 se silným DC motorem má dvi rychlosti, velice poíjemni se s ním pracuje a jeho údržba je také snadná.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Musí se mixovat déle,ale práci zvládne.
    • Výkon mi připadá malý. Poloha tlačítek není ideální.Nejvíc mi vadí,že pracovní nástavec je z plastu. U horkého dna kastrolu se mi na jedné straně zdeformoval. Měla jsem jinou značku a tam byl kovový. Tady hold platí přesně pořekadlo za málo peněz málo muziky.

Spíše bych nedoporučovala

Cena - výkon ok!!!

• skladný

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Velmi krátka doba na poznání kvality výrobku, zatím jsem spokojen, za nízkou cenu slušný výkon

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• cena, vzhled
    • Při zapnutí v ruce velice vybruje, tlačitko se dá špatně udržet při zapnutí, takže intenzita mixování neustále kolísá. Příště si raději připlatím za kvalitnější výrobek.

Raději vybrat jiný model

• , zakoupeno v Alza.cz

Všechno v nejlepším pořádku, vřele doporučuji

• , zakoupeno v EURONICS

• S tyčovým mixerem Hyundai HB 981 jsem spokojen.
    • Zatím nic.

Za poměrně nízkou cenu dobrý výrobek.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Splnil očekávání. Zatím spokojenost.
    • O žádném zatím nevím.

S výrobkem jsem spokojená. Naplnil moje očekávání. je skladný, dobře se čistí.