Gorenje S500GW

Délka přívodového kabelu
1 m

• funguje
  • , zakoupeno v Alza.cz

Naprosta spokojenost.Doporucuji ostatnim nakupujicim.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Protože se mi pokazil můj starý přístroj,koupila jsem nový a podle popisu výkonější,než můj původní,ale bohužel mě zklamal,není tak výkonný,jak popisuje návod

Typ mixéru
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1 m

Gorenje S500GW

Zapomeňte na ruční způsob krájení a sekání potravin. Usnadněte si práci a nechte sekáček Gorenje pracovat za vás. V mžiku tak budete mít suroviny nasekané, nakrájené na jemno nebo rozemleté přesně podle vašeho přání. O to se postará výkonný AC motor s tlačítkem TURBO pro okamžité zvýšení výkonu a velmi ostrá dvojitá čepel, která si snadno poradí s masem, oříšky i ledem. V případě potřeby můžete sekáček lehce proměnit v mixér pomocí přiloženého šlehacího nástavce. Skleněná mixovací nádoba vám přitom umožní mít celý proces pěkně pod kontrolou. Bezpečnost použití zaručují pulzní spínač s pojistkou a gumové nožičky pro lepší stabilitu.

Hlavní přednosti

• AC motor zajistí spolehlivý provoz sekáčku Gorenje
  • Tlačítko TURBO vyhoupne výkon na maximum
  • Funkce Pulse uvede sekáček do chodu, jen když držíte stisknuté tlačítko
  • Dvojitá čepel z kvalitní nerezové oceli vyniká ostrostí
  • Skleněná nádoba s měrnou stupnicí má rukojeť pro snazší manipulaci
  • Napájecí kabel můžete snadno navinout do vymezeného prostoru
  • Příslušenství lze mýt v myčce
  • Rozměry: 10,2 × 16,5 × 10,2 cm (š × v × h)
  • Hmotnost: 1,3 kg

• funguje
  • , zakoupeno v Alza.cz

Naprosta spokojenost.Doporucuji ostatnim nakupujicim.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Má tzv. funkci raz, dva, tři. Můžete potravinu sekat krátce, nebo přidržením dlouze. Je to jen na vás.
    • Snadná údržba.
    • Supr by bylo, kdyby byly 4 nože.

• Standard za dobrou cenu
    • Kvalitní nádoba
    • Motor na víku sedí nepřesně/nejistě...