Gorenje S 400

skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

• , zakoupeno v EURONICS

Sekáček mám krátce, ale stihla jsem vyzkoušet bylinky (perfektní) ořechy (perfektní), cibule, česnek (perfektní) bazalkové pesto (perfektní)
    Tento sekáček jsem vybírala podle recenzí a udělala jsem dobře, minulý sekáček vůbec neuměl bylinky ani cibuli (buď kaše nebo veliké kusy)
    Jeden malý nedostatek má a to špuntíky ve víčku, velice drobné a kdybych neměla v odtoku sítko, už bych neměla ani jeden.

• velký pomocnik při vaření
    • za kratkou dobu naseká větší množství zelenine nebo ovoca
    • šetrení času v kuhyní

Rada jsem, ze jsem tento produkt koupila kamaradce jako dárek, ona je velmi spokojena, a doporucuje ostatním tento produkt.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Chopper GORENJE S 400 B. Chopper Gorenje S400B v černém provedení. Chopper obsahuje ergonomicky tvarované tlačítko. Nerezový nůž a skleněná nádoba o objemu 1 litru je součástí spotřebiče. Protiskluzová podložka zaručuje, že chopper Gorenje S 400 B se na vaší lince nepohne.

Další informace o chopperu GORENJE S 400 B naleznete ve specifikacích produktu.

• velký pomocnik při vaření
    • za kratkou dobu naseká větší množství zelenine nebo ovoca
    • šetrení času v kuhyní

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• rychlost,kvalita nasekání produktu
    • bez připomínek

velká spokojenost s výrobkem

• , zakoupeno v OKAY.cz

• seká, drtí parádně, jednoduchá údržba,
    • vypadávají gumičky držící víko misky,
    • nelze drtit led

za tuto cenu myslím, že je to kvalitní kuchyňský pomocník.
    již jsem měl možnost pracovat s několika a je jedním z nejlepších.

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• skleněná nádoba,pěkný vzhled,jednoduchost,kvalita

určitě bych všem tento produkt doporučila.