Gastroback 40961

Pulsní spínač

• , zakoupeno v Gastropomůcky

• Super výkon a kvalita výrobku
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

sám jej užívám delší dobu a jsem s ním velmi spokojen,proto jsem ho zakoupil jako dárek

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Regulace rychlosti
Držák na stěnu
Displej
Pulsní spínač

Gastroback 40961 - S naším designovým nerezovým mini chopperem/sekáčkem potravin o výkonu 400W budete mít opravdu během chvilky na krásné drobné kousky nasekanou zeleninu, ovoce, ořechy nebo maso. A troškařit nemusíte, skleněná nádoba o celkovém objemu 1,2l Vám umožní připravit skutečně dostatečné množství surovin.

• všestranné použití: sekání ovoce, zeleniny, masa, ryb, ořechů….a to vše během několika sekund
  • trojitý nůž z nerezové oceli
  • ergonomické pouzdro s Inoxtouch povrchem
  • snadné použití
  • skleněná nádoba o celkovém objemu 1,2l s madly
  • transparentní víko jako ochrana proti stříkání
  • jednoduché čištění

RYCHLÝ,KVALITNÍ,DOPORUČUJI!

• , zakoupeno v EuroKing

• výhodou jsou 3 pary sekacích nožů
  • , zakoupeno v EMIE.cz

Drtí perfektně, ale mám ho zatím krátce.