Gallet MIX 415

• dobrá nerezová noha
    • saje se klasicky na dno, ale spíš jen při turbo rychlosti
    • znečištěné caplíky se špatně čistí

Mám to zatím měsíc a hodnotím následovně:
    Hlavní pro mě je, že po nacvaknutí drží noha dobře. Tam kde se to spojuje je všechno sice plastové, ale oproti mému prvnímu mixéru to vypadá, že i po jisté degradaci těch zarážek to bude líp držet, protože to tam fakt musíte zacvaknout a ne jen tak halabala nasadit. U mého starého mixéru mi pak při čemkoli prostě noha odpadla, toto vypadá jistěji.

Na druhou stranu se mi to nenasazuje naprosto nejsnadněji, někdy mi to tam nenapasuje hned, ale to je otázka vteřiny.

Další plus pro mě je, že tlačítka rychlosti se stiskávají dobře a není problém tlačítka udržet stisknutá, takže z toho nemáte křeče v ruce jako u mého starého mixéru.

Jinak jestli si omylem omatláte tu neomyvatelnou část, tak kolem těch caplíků to jde špatně očistit, ale to je detail.

Hlučnost je prostě normální, nic překvapivého. Klasický mixér.

Velice řídká tekutina vystřikuje, ale to se dá taky čekat. Během turbo režimu se mixér blízko dna přisaje.

Skvělý

• Počet rychlostí: 2
  • Plynulá regulace: NE
  • Pulzní spínač: NE
  • Funkce, příslušenství: mixování
  • Provedení výrobku: černá barva, nerez

S tímto ponorným mixérem Gallet MIX 415 Naucelle v nerez provedení snadno připravíte například zeleninovou omáčku nebo krémovou polévku.

Díky silnému DC motoru s příkonem 500 Wattů si tento mixér hravě poradí s většinou běžných ingrediencí a zvládne je rozmixovat dohladka.

Má dvě rychlosti, jednu nízkou a jednu vysokou, které se nastavují stiskem příslušného tlačítka. Mezi výhody tohoto mixéru v nerez provedení patří snadná obsluha i údržba, nebo třeba praktické poutko pro zavěšení mixéru tak, aby byl vždy po ruce.

Ponorný mixér

• Stejnosměrný DC motor s příkonem 500 W zabezpečuje dostatečný výkon pro mixování většiny druhů potravin
  • 2 rychlosti - tlačítko I (nízká), II (vysoká) rychlost
  • Mixovací nástavec z nerezové oceli
  • Jednoduché ovládání
  • Snadná údržba díky odnímatelnému nástavci
  • Praktické poutko pro zavěšení

• Šířka (cm): 13.50
  • Hloubka (cm): 8.00
  • EAN: 8592417050911
  • Záruční doba: 24 měsíců

Výkonný tyčový mixér Gallet MIX 415 v nerezovém provedení se silným DC motorem má dvě rychlosti, velice příjemně se s ním pracuje a jeho údržba je snadná.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• dobrá nerezová noha
    • saje se klasicky na dno, ale spíš jen při turbo rychlosti
    • znečištěné caplíky se špatně čistí

Mám to zatím měsíc a hodnotím následovně:

Hlučnost je prostě normální, nic překvapivého. Klasický mixér.

Skvělý

• krasny
    • funguje jak ma
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

• Masivní provedení a výkonný motor .
    • Měli jsme dlouhá léta předešli model
    • Kabel o délce 1.4 metrů

Systém uchycení nože k motoru.

• Zatím šlape dobře

• Použitelny ve vvíce nadobach
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• již vyzkoušený produkt

jelikož už jsem tento mixer měla, tak jsem koupila ozkoušenou kvalitu

• , zakoupeno v EURONICS

• nerez

• , zakoupeno v KupToTu.cz

já sním nepracuji. byl to dárek