ETA 1015 Spesso

Drcení ledu

Výkon a čištění.

• tichý,silný
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Výhoda je možnost oddělení mixovacího nástavce, chtěla jsem mixovací nohu v nerezu, kvuli mixování horkých surovin.

Typ mixéru
Šlehání
Drcení ledu

Produktové video

ŽELEZNÉ SVALY A SKVĚLÝ VÝKON - TYČOVÝ MIXÉR SPESSO

Jen ty nejlepší tyčové mixéry šlehají kvalitně a rychle. Díky konstrukci motoru (DC), který drží otáčky i při tom největším zatížení, pro vás máme borce, který bude držet krok s vaším vařením.

Ponorný mixér ETA Spesso 1015 90000 zaujme elegantním celokovovým provedením v kombinaci nerez + černá. Tohoto celokovového fešáka využijete na mixování prakticky všeho.

Obsluha je díky ergonomii velice snadná, ovládání probíhá prostřednictvím dvou tlačítek, kde jedno je pro plynulou regulaci výkonu a druhé pro maximální výkon. Uvítáte závěsné poutko pro praktické uskladnění.

VYSOKÝ VÝKON
Díky konstrukci motoru (DC) drží otáčky i při tom největším zatížení. Díky výkonu ušleháte v mžiku jakoukoliv potravinu. Výkon si můžete snadno nastavit ovladačem rychlosti.

VELKÁ ODOLNOST
Ostatně je celý kovový.

TICHOST
Extra tichý chod.

VYJÁDŘENÍ DESIGNÉRA:
„Nerezový tyčový mixér s černou barvou okolo ovládacího prvku jsme doladili večerním odstínem červené v místě uchopení. Jemná grafika pod ovladači jen podtrhuje vyváženost tvaru.“

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor.

Technické parametry:

Specifikace:

Tyčový mixér Spesso

• Velmi výkonný a tichý stejnosměrný DC motor s příkonem 700 W
  • Elegantní celokovové nerezové provedení
  • Ergonomický tvar držadla pro komfortní obsluhu
  • Plynulá regulace otáček umožňuje optimální nastavení rychlosti dle potřeby
  • Tlačítko I (regulovaná), II (maximální) rychlost
  • Pohodlné ovládání a jednoduchá údržba
  • Odnímatelný nerezový tyčový mixér
  • Praktické poutko na zavěšení
  • Délka napájecího kabelu 1,3 m
  • Prodlužka záruky 3 roky na motor

Registrujte se a získejte možnost prodloužené záruky na tento produkt

Výkon a čištění.

• tichý,silný

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• výkon, manipulace, konečně jeden, který neprská bokem
    • těžký

odpovídá popisu výrobku, velmi výkonný

• , zakoupeno v Alza.cz

zatím bez problémů

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Velmi lehká a výkonná

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Dobrý výkon,hezký moderní vzhled.
    • Nemám.

Spokojenost.

• výkonný
    • tichý
    • regulace rychlosti a otáček
    • včetně metličky a držáku
    • design
    • zatím nic

Mixér mám nový, ale oproti minulému je více než přijatelný. Ihned po použití se dobře omývá. Je tichý a dobře se drží v ruce. Mám zdravotní problém s rukou a neměla jsem s ním nejmenší problém. Zatím plná spokojenost.

• relativně výkonný
    • Těžký
    • Velice hlasitý
    • Špatně těsní, jídlo se dostane do všech skulinek, musí se celý rozebrat, ale ani to nepomůže a jídlo tam HNIJE! Museli jsme ho vyhodit:-(

Nedoporučuji

• , zakoupeno v TEshop

• výkonný
    • možnost regulace výkonu
    • turbo režim
    • dobře se drží
    • pěkný
    • těžší

Chtěla jsem výkonný mixér s možností regulace výkonu a turbo tlačítkem. Chtěla jsem, aby se mi mixér dobře držel, dal se snadno čistit a taky se mi líbil. Všechno tohle vybraný model splňuje. Zatím jsem s produktem maximálně spokojená a můžu vřele doporučit ostatním, co mají podobné požadavky na tyčový mixér. Jediná vada na kráse, kterou jsem zatím u tohoto produktu našla je, že je oproti ostatním tyčovým mixerům, které jsem doma doposud měla, poměrně těžký. Ale zvykla jsem si rychle. Používám ho téměř denně.