Electrolux ESTM 6400

Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.8 m

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• Dělá co má a podle mého názoru dobře,je to tichý kvalitně zpracovaný přístroj.
    • Nevím

Počet rychlostí
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.8 m

Tyčový mixér ESTM6400 se speciálním tvarem zvonu. Dlouhý nástavec umožňuje použití přímo v hrnci a tvar zvonu brání potravinám aby se zasekly, což významně vylepšuje výsledky. Tyto a ještě další principy tohoto mixéru ESTM6400 se používají u profesionálních mixérů všude po celém světě. Speciální tvar nože Veluté umožňuje dosáhnout výborných mixovaných krémovitých omáček a polévek.

Technické parametry

UltamixPro - Profesionální tyčový mixér pro domácí použití

Příkon: 700W

Extra dlouhá nerezová noha (25cm) pro snadný přístup 3 nože ergonomicky tvarované a specielně upravený tvar mixovací hlavice zajistí dosažení dokonalého výsledku hlavice s 2 šlehacími metlami mixovací nádoba sekací nádoba s dvojitým nožem - zvládne i led plynulá regulace výkonu s LED diodovou indikací tlačítko Turbo, Soft start délka přívodního kabelu 2m držák na zeď barva: antracitová metalíza

3zákazníci nedoporučují produkt

• Spousta funkčního příslušenství.
    • Výsledek jednotlivých nástavců je oproti standardním mixérům neskutečné úplně jiná liga. Minimální opotřebení všech nástavců.
    • Byl jsem velice spokojený.
    • Špatné uchycení tlačítek POWER a TURBO , časem se uvolní a pružina je vystřelí. Máte li štěstí najdete i pružinu.
    • Asi po dvou-třech letech shořel motor. Byl používán tak 1x týdně, možná méně. V téhle cenové relaci a výkonu to zamrzí.

Po špatných zkušenostech s šetřením na tyčových mixérech jsem chtěl zkusit nějaký top produkt. Ve všech parametrech jsem byl spokojen, takřka v úžasu. V úžasu jsem byl i když mi zahořela hnací jednotka přímo v ruce. Nevím jestli byla vadná, nebo je to standardní stav.Jestli shořela tím že se mi za tu chvilku co jsem dělal bramborou kaši přehřála. Páni inženýři mohli přidat teplotní čidlo, jak je už dneska u spousty spotřebičů běžné a byl bych spokojen ještě dlouho. Takhle je to za tu cenu dost rozporuplné. Třeba ale ostatní měli víc štěstí. A já zase něco koupím, ale fakt nevím co.

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• Nevím
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• kvalitní
    • hezký design
    • plynulá regulace
    • 2 metly

jsem spokojená, doporučuji

• maximálne praktický, užitočný, bez zbytočných funkcii, jednoduchý na ovládanie aj údržbu, kovové prevedenie ponorného mixéra ja naozaj skvelé aj na mixovanie omáčok, kečupu atď.
    • nemám žiadne vyhrady

výborný stroj, bez ktorého si neviem predstaviť prácu v kuchyni (často varím pre 20-30 ľudí a naozaj zvláda)

• příslušenství
    • výkon
    • kovový nástavec na mixování v horkém hrnci (polívky atd.)
    • bez nádoby na mixování džusu

Tento výrobek patří k těm lepším. Ze začátku jsem byl trošku skeptický k plastovému převodu v misce, ale i po několika měsících používání zatím bez náznaku toho, že by to nemělo vydržet. Všechno pěkně drží a převod je stále tichý. U samotného převodového šneku je využito silikonové podložky. Co je škoda je, že nemá nádobu na mixování citrusů přímo tak jak má vyšší řada ESTM 6600. Ale ten kdo ji nepotřebuje, tak mu bude stačit. Výhodou mixéru je, že má plynulou regulaci otáček. Na rychlý a max výkon je samostatné tlačítko TURBO. Jinak jsem maximálně spokojen. Cenově patří k těm dražším, ale vyplatí se určitě investovat zvláště těm, co chtějí mixovat přímo v hrnci jako polévky, atd.

• , zakoupeno v TopBrand

O.K.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Ponorný mixér jsem ještě nevyzkoušela při vaření, jen zkušebně, je to dárek. Zatím jsem velmi spokojená.

• kvalita zpracování
    • snadní čištění
    • vysoký výkon
    • kvalitní příslušenství
    • regulace otáček
    • nemixuje najemno

Bohužel s ním nelze mixovat na jemno, což je dost zásadní, pokud ho kupujete jako pomocníka do domácnosti s malým dítětem. Brokolicový krém, kašička z mrkve a podobné pokrmy jsou vždy na hrubo rozsekané bez ohledu na dobu mixování. Sencor za 500,- zvládá krásný krém naprosto bez problémů, tenhle skoro profi mixér to nedokáže.

• za 3 mesiace sa zlomilo púzdro na metličke šľahača, takže šľahač môžem vyhodiť --- som sklamaný.

nie som spokojný.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• skvělý poměr cena výkon. má plnohodnotný šlehač se dvěma metlami.

rozhodně dobrá koupě