Electrolux ESB 7300 S

Pulsní spínač

• , zakoupeno v VEDE.cz

trochu hlučnější

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Skvělý design, elegantní, skladný, dobře se udržuje a čistí.
  • , zakoupeno v Kamenný obchod

dobrý výrobek a dobře vypadá :)

Typ mixéru
Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Stylový nerezový mixér ESB7300S se skleněnou nádobou o objemu 1,65 litru, od značky Electrolux. Příkon mixéru ESB7300S je 900 W a lze jeho pomocí mixovat, sekat, krájet, ale také drtit led.4 nerezové nože zajišťují skvělý výsledek mixéru ESB7300S.

Technické parametry: příkon: 900W stolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu apod. modře podsvícená tlačítka 4 nerezové nože skleněná nádoba o objemu 1,65 l (odolná vůči extrémním teplotním rozdílům, lze dát do myčky nádobí) vyjímatelné titanové nože variabilní nastavení rychlosti pulsní spínač víko s plnícím otvorem funkce CRUSH (drcení ledu) funkce SMOOTH (extra jemné/krémovité mixování) barva: matný nerez

Rozměry:

Dokumenty

• , zakoupeno v VEDE.cz

trochu hlučnější

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Skvělý design, elegantní, skladný, dobře se udržuje a čistí.
  • , zakoupeno v Kamenný obchod

dobrý výrobek a dobře vypadá :)

• , zakoupeno v KASA.cz

• Splnilo veškeré očekávání.

Výrobek doporučuji

• , zakoupeno v KASA.cz

• Má více funkcí
    • perfektně rozmixuje vše
    • dobře se čisti
    • skleněná nádoba je trochu těžká

tento produkt jsem si vybrala na základě dobrých recenzí
    při manipulaci se odlepí protiskluzové nožky
    jinak se s ním pracuje dobře
    můžu vřele doporučit
    pro funkce a krásný kousek na kuchyňské lince
    zatím nevím

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Hlučný akorát. Namixuje vše, co potřebuji (smoothie, raw polévka, zeleninu na pomazánku). Jsem s ním spokojená.
    • Zprvu jsem měla problém jej rozmontovat (příliš utažená mixovací nádoba na límci). Při smontování je opět potřeba více utáhnout, aby neprotékalo.

Poměr/cena/výkon splňuje mé očekávání.

• Můj první smoothie maker. Rozmixuje vše do hladka, včetně semínek.
    • Občas dlouho hledám, jak správně nasadit těsnění. Pokud si mi nepovede na 100%, lehce protéká.

Parádní snídaně nebo svačina plná vitamínů hotová za pár minut. Hledala jsem kvalitní výrobek s vyšším výkonem, protože mixuji často i zeleninu. Po dlouhém výběru, pročítání recenzí, sledování videorecenzí to zatím vypadá, že volba byla správná a pevně věřím, že se nestane pouhou dekorací v kuchyni. Chystám každé ráno smoothie pro rodinu na snídani, včetně semínek, jogurtu, mléka, a zatím jsme všichni velmi spokojení.

Používám také ve své praxi výživového poradce.

Snadno se čistí, dá se umýt v myčce. Jsem také ráda, že se dá použít i pro přípravu polévek.

Jediné s čím občas bojuji je správně nasadit těsnění, občas se mi stane, že lehce protéká.

Celkově zatím velká spokojenost, i když jej máme doma teprve od Vánoc.

Navíc designově velmi hezký ;)

• , zakoupeno v Electro World

• Vše rozmixuje bez problému a to během pár sekund i zmražené ovoce! Zkrátka to co člověk očekává od mixéru.
    • Zatím nic.

Chtěla jsem mixér, který roxmixuje vše včetně mraženého ovoce a ledu, tento mixér to zvládá, takže spokojenost :-)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• skvělý
    • žádné proti

je rychlý, dobře se čistí