Domo DO9191mc

Elektrický mini sekáček s extra výkonným motorem o příkonu 550 W. Balení obsahuje 2 sekací nože se 4 břity "Quadblade" a 2 nádoby, které jsou bez škodlivých látek BPA. ...
1 109 Kč

Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.07 m

• Použito zatím 2x bez problémů, dokonale rozmělní vložené ingredience
    • Poněkud matoucí informace v návodu, kde se uvádí u obou nádob, že se víko sejme pootočením. Pro větší nádobu to určitě neplatí - zde jakémukoliv pootočení brání prolisy pro ucho a výlevku - víko se pouze sejme bez otáčení.

DOMO-elektro.cz (prodejce)

jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen. Děkujeme za vaši recenzi.
    S přáním pohodového dne

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Nikde jsem ho nemohla sehnat až na internetu.

DOMO-elektro.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi. Těší náš Vaše spokojenost s výrobkem.

• Super dvě nádoby
    • Nádoby by mohly být skleněné

Domo (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojena s výrobkem.

Typ mixéru
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.07 m

Mini chopper 550W - sada - DOMO DO9191MC

Elektrické mini sekáčky jsou v moderní kuchyni stále více oblíbené pro svoji nenáročnost a skladnost. Elektrický chopper můžete mít kdekoli v kuchyni v rohu a mít ho stále při ruce. Věřte, že jeho snadné použítí i umytí vás překvapí a budete ho používat téměř každý den. Pokud náhodou namícháte / nasekáte více surovin než potřebujete, lehce nádobku uzavřete a můžete vložit do lednice. V sadě je další sekací nádobka i s dalším nožem a vy tak můžete pokračovat v práci dále...

Tento mini sekáček je navíc vybaven dvojitými noži "Quadblade" čímž se stává až 2x rychlejší, úspornější a účinější.

• Ideální na krájení cibule, bylinek, zeleniny, masa, ledu atd.
  • Nádobky jsou vyrobeny z odolného materiálu nepohlcující pachy ani chutě
  • Použité materiály jsou bez obsahu škodlivých látek BPA
  • Extra výkonný motor: 550 W
  • Zdvojená sekací čepel „Quadblade“.
  • Kompletní sada obsahuje:
    - motorová část o výkonu 550 W
    - mixovací nádobka o objemu 1,25 litru + víko na uzavření a skladování surovin, sekací nůž se 4 břity "Quadblade".
    - mixovací nádobka o objemu 0,5 litru + víko na uzavření a dávkování surovin,  sekací nůž se 4 břity "Quadblade".
  • Balení obsahuje 2 sekací nože se 4 břity "Quadblade"!

• Rozměry balení (š x h x v): 34 x 21,5 x 29  cm
  • Příkon: 550 W

2zákazníci nedoporučují produkt

• Použito zatím 2x bez problémů, dokonale rozmělní vložené ingredience

DOMO-elektro.cz (prodejce)

jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen. Děkujeme za vaši recenzi.
    S přáním pohodového dne

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Nikde jsem ho nemohla sehnat až na internetu.

DOMO-elektro.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi. Těší náš Vaše spokojenost s výrobkem.

• Super dvě nádoby
    • Nádoby by mohly být skleněné

Domo (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojena s výrobkem.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Dvě praktické nádoby i s víčkem
    • Zvládne sekat led
    • Ať už jsem sekala suché housky na strouhanku, nebo vařený květák, vždy zůstávaly v prostoru mezi noži nerozsekane kusy, a to bez ohledu dobu sekání (resp. počet desetivteřinových sekacích cyklů).
    • Stroj je dost hlučný.
    • Použila jsem ho asi desetkrát. Naposledy jsem sekala maso a v zápětí parmezán. Pak se objevila jiskra a kouř, a tím jsem se strojem skončila.

Možná mají mnou uvedené nedostatky i jiné mixéry/sekáčky. Toto byl můj první stroj tohoto typu. Ke zničení možná přispěl fakt, že mých "10 vteřin" je možná o něco víc.. Podobné stroje vidím často používat v různých videoreceptech, a na jejich základě jsem čekala víc.

• , zakoupeno v Digiboss

• už jsme ho vyzkoušeli a dělá všechno co je napsáno.
    • malý pomocník za super cenu.
  • , zakoupeno v Pánvičky a nože.cz

Spokojena,za poměrně nízkou cenu,prakticky jsou dva produkty.

• šel zapnout a běží

• Lehký , hezký na pohled
    • Zpracuje jen měkké ovoce.Mrkev jablko ne.

Nevyhovuje, vrátila jsem ho.

Domo (značka)

přístroj je dostatečně silný na veškeré ovoce i zeleninu. V opačném případě by bylo vhodné konzultovat problém s naším servisem: [email protected], nebo na tel. 379 422 550 a přístroj reklamovat.

Zatím super

• Výhoda dvě mixovací nádoby (velká ,malá),více nožů