Domo DO9014

600 W
Regulace rychlosti

• , zakoupeno v TEshop

• výkon a příslušentsví
    • při manipulaci nutno držet přístroj oběma rukama protože jednou rukou držet zapínací čudlík prostě nejde

Hledala jsem dle výkonu a našlas. Určitě příště si nejdříve zajdu výrobek okouknout do obchodu

• mám ho již přes rok a zatím vydržel z tyčových mixerů nejdéle

jsem spokojena, vyhovuje na běžné mixování

• , zakoupeno v sptrading.cz

• pěkný design, 5 rychlostí + turbo
    • dobrá kvalita za přijatelnou cenu
    • spokojenost se značkou DOMO
    • zatím žádné

Mixér mám jen chvíli, ale již jsem ho několikrát použila a jede bez chyby, sekání je rychlé, všechno jede tak jak má. Žádné chyby jsem zatím neshledala. Se značkou DOMO jsem spokojená.

Typ mixéru
Příkon
600 W
Regulace rychlosti

Ponorný tyčový mixér Piet + minisekáček - DOMO DO9014M

Sada ponorného mixéru a sekáčku.

Silný 600W motor.

Včetně příslušenství:

• Ponorný nástavec z nerezu.
  • Mini sekáček s nerezovými noži.
  • Šlehací nerezová metla.
  • Nádoba na šlehání a mixování s odměrkou 1 litr

5 stupňů otáček + 1 stupeň „turbo“.

Provedení povrchu ‘safe grip’ – bezpečný materiál příjemný do ruky. 1.stupeň - 20300 ot/min. 2.stupeň - 20700 ot/min. 3.stupeň - 21300 ot/min. 4.stupeň - 21800 ot/min. 5.stupeň - 22400 ot/min.

• Rozměry balení (š x h x v): 23 x 17 x 42 cm
  • Hmotnost: 1,9 kg