Domo DO449BL

Výkonný smoothie maker se dvěma láhvemi (300 ml a 600 ml) a nerezovým shaker setem, které jsou zároveň mixovacími nádobami a jsou opatřeny uzavíratelným pítkem. ...
1 290 Kč

Pulsní spínač
Smoothie
Drcení ledu

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vybrala jsem na základě recenzí, kterých jsem přečetla opravdu hodně, a nelituji. Mixér je skvělý, nemám co bych vytkla, snad jen barvy lahví, osobně bych byla radši za čiré láhve. Jinak perfektně rozmixoval vše co jsme do něj dali, jablka, mražené ovoce...

• vzhled, 2 nádoby, shaker, mixuje rychle a dobře

Pulsní spínač
Smoothie
Drcení ledu

Smoothie mixér a nerezový koktejl shaker v jednom - DOMO DO449BL

Výjimečná kombinace oblíbeného smoothie mixéru a nerezového shakeru v jednom balení. Motor mixéru je dost výkonný na to, aby dokázal rozmixovat všechny běžné druhy ovoce a zeleniny a pomohl Vám tak rychle a snadno připravit svačinku dle posledních trendů "raw food".
Přidejte do koktejlu proteinový prášek a připravte si tak komplexní fitness svačinu plnou sacharidů i bílkovin!

Smoothie shaker set obsahuje proti běžnému balení navíc: uzavíratelnou nerezovou nádobu a speciální mixovací disk.

Připravte si jedním přístrojem Vaše oblíbené smoothie nápoje i lahodné koktejly pro chvíle pohody.

Výměnné nádobky lze podle potřeby přikoupit v různých velikostech a barvách.

• Spojení smoothie mixéru a osobní lahve na pití - našroubujte mixovací nůž, nebo víčko s pítkem, nemusíte nikam nic přelévat!
  • Rychlá a snadná příprava nápojů na cestu
  • Mixování a drcení ledu
  • Lahve jsou vyrobeny z trvanlivého nezávadného plastu značky Tritan(TM) bez obsahu BPA s dlouhou dobou použitelnosti a vyhovující nejpřísnějším hygienickým normám
  • Nádoby neabsorbují cizí chutě ani pachy
  • Každá nádoba má dobře těsnící víko s uzavíratelným pítkem
  • V balení 2 nádoby na smoothie: 300 ml a 600 ml
  • V balení navíc: nerezový shaker (300 ml) včetně speciálního mixovacího disku
  • Nádoby je možné mýt v myčce na nádobí
  • Rychlost otáček nožů: 17215 až 25825 ot./min.
  • Kniha receptů na smoothie - Smoothies na cesty. Kniha je i v tištěné podobě v každém balení zdarma!
  • Kniha receptů na koktejly - Smoothie koktejly. Kniha je i v tištěné podobě v každém balení zdarma!

• Rozměry balení (š x h x v): 22,5 x 16 x 26 cm

• Splnil mé očekávání.
    • Zatím nic proti.

Dobrá volba.

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

skvělý, kvalitní výrobek, zatím spokojenost

• , zakoupeno v EVA.cz

Splnil očekávání

• , zakoupeno v EVA.cz

• Kvalita
    • -

Všechny kladné recenze jsou pravdivé.
    Jen to ovoce i zelenina nemá dobrou chuť,musíme počkat na vlastní,nejlépe přezrálé.
    Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Ok

• , zakoupeno v Alza.cz

Produkt jsem si vybrala po přečtení ostatních recenzí,používání je jednoduché, rychlé,čištění jednoduché, není co rozebírat, zatím jsem spokojena.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• snadná obsluha, jednoduché čištění

Byla jsem mile překvapena tímto produktem. Používám na smoothie a zatím vše super rozmixovalo.