De Gusto Fresh Maker BY2301

• prská všude kolem

žádná velká hitparáda

• Dobře mixoval.
    • Nevydrží.

Velké zklamaní tohoto De Gusto FRESH MAKER. Když funguje dobrý? Ale po necelím týdnu vyhořel? Používal se tak 2x denně .

• Napoje jsou vynikajici
    • Nema

Doporucuji

Typ mixéru
stolní
Příkon
300 W

FRESH MAKER

Fresh Maker je ideální na přípravu lahodných krémových přírodních nápojů, našlehanou ledovou kávu, koktejly, zmrzlinu. Připravíte nápoje z čerstvého ovoce plné vitamínů. Fresh Maker vhodný pro každodenní použití, ve Vaší domácnosti by rozhodně neměl chybět!

FRESH MAKER je skvělý pomocník pro Váš zdravý životní styl! Skončete s kupovanými džusy a kupovanými ovocnými nápoji, plnými chemických barviv a konzervačních látek. Obsluha Fresh Makeru je tak jednoduchá! Snadné zapnutí - stačí jen nasadit nádobku a otočit ji směrem vzhůru, oceníte i snadné čištění.

Fresh Maker - 2 barevná provedení:   bílá

FRESH MAKER dodáváme včetně příslušenství (2x malá nádoba, 1x velká nádoba, 3x víčko s otvorem, 1x odkapávací tácek)

Technické údaje:

• Napětí: 230V ~ 50Hz
  • Příkon/výkon: max. 300W

Na Fresh Maker poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

• mixuje

Doporucuji

• Malý, ale výkonný
    • Jednoduché použití i čištění
    • Velmi skvělý pomocník
    • Používám ho několikrát za den a jsem s tímto produktem velmi spokojena
    • Dobře se mi v něm připravují různé snídaňové kaše a zeleninové i ovocné nápoje
    • Je vždy po ruce a příprava je rychlá
    • Je to skvělý výrobek, všem ho doporučuji

Velice jsem ráda, že tento produkt mám, je u mně v permanentní pohotovosti a nikdy nezklame. Dobře se mi v něm připravují různé snídaňové kaše a zeleninové i ovocné nápoje.
    Toto byla velmi dobrá koupě a velice ho doporučuji i ostatním. Každý tento produkt může využít k plné spokojenosti.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• výhoda domácích šťav a koktejlů

domácí šťávy
    musíme se naučit správně nasadit nádobku

jsem spokojená

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• rychlost přípravy, snadná obsluha, rychlost čištění,
    • musí se dávat pozor při odebírání plného pohárku jinak vypadne celý úchytný mechanismus

podle mně je špatné technické vyřešení uchycení bajonetu

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• když chcete mixovat musíte tlačit na nádobku, při trochu větším naplnění stříká tekutina mimo nadobu, můžete mixovat jen 20sekund a čekat dalších 15 sek. aby jste mohli začít znovu mixovat....

očekávala jsem od toho mnohem víc za ty peníze

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• rychlá příprava nápojů z citrusových plodů
    • pro rozmixování mrkve je potřeba výrazně delší doba i když předem mrkev nakrájím na malé kousky

s přístrojem jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Obtížné utahování sklenice/hlavně pro ženy./
    • Mezi noži zůstávají zbytky ovoce i po vyčištění.
    • Při povolování sklenice se občas povolí i unašeč s noži.

Rychlý a dobrý, jen aby vydržel celou dobu záruky.