Concept TM 4730

1 m

• snadná manipulace, výkonnost, jednoduché ovládání
    • hlučnost

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Zatím vše funguje, mám ho však krátce.
  • , zakoupeno v KASA.cz

Počet rychlostí
Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1 m

Tyčový mixér se silným 800 W motorem s praktickou výbavou v elegantní černé barvě se "sametovým" povrchem.Můžete umixovat horkou polévku, omáčku, nebo dětskou kašičku a pak stačí jenom opláchnout pod tekoucí vodou.

Popis

Ergonomicky vyvážený, lehký a vysoce výkonný 800 W tyčový mixér TM4730 s nerezovou nohou Vám v kuchyni ušetří spoustu času. Můžete umixovat horkou polévku, omáčku, nebo dětskou kašičku a pak stačí jenom opláchnout pod tekoucí vodou. V chopperu připravíte ledovou tříšť, usekáte bylinky, maso i ořechy a balonová metla umožní našlehat bílek do báječných domácích kremrolí nebo třeba šlehačku na pohár, kterým příjemně překvapíte svoji rodinu nebo přátele.

Technické parametry

• Nerezový nůž
  • Extra tichý díky DC motoru
  • Plynulá regulace otáček
  • Barva: černý Soft Touch s nerezovými prvky
  • Snadné čištění včetně možnosti mytí určených částí v myčce nádobí
  • Příkon: 800 W
  • Napětí: 220 - 240 V
  • Balonová metla
  • 500 ml chopper
  • 600 ml mixovací nádoba

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další kuchyňské spotřebiče.

2zákazníci nedoporučují produkt

• slehac a tycovy mixer ok, moc pekny design
    • pri mixovani v pridavnem malem slehaci se usoupala umela hmota v hornim miste kde se tycla s cepeli poji s vikem. pred vanoci bez mixeru,naprd.
    • takze nemuzu doporucit
    • (mixovala jsem piskoty a dle intervalu v navodu)

dostatecny tycovy mixer a slehac, nedoporucuji

• snadná manipulace, výkonnost, jednoduché ovládání
    • hlučnost

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Zatím vše funguje, mám ho však krátce.
  • , zakoupeno v KASA.cz

• robustní zařízení vypadá na dlouhou životnost

Manželka si produkt oblíbila, což je důkaz, že jsem dobře vybral

• - velmi pevná konstrukce
    • - má 3 nástavce
    • - vysoký výkon
    • - skvělé dílenské zpracování
    • - jako mínus bych uvedl, že chybí stojánek na příslušenství

- velmi pevná konstrukce
    - má 3 nástavce
    - vysoký výkon
    - skvělé dílenské zpracování

- jako mínus bych uvedl, že chybí stojánek na příslušenství

V jedné recenzi zde na Heurece pisatel píše, že se mu metla viklá a mixovací nástavec vypadává. Já toto u svého kusu nepozoruji.

Zatím mám právě s metlou skvělé zkušenosti při šlehání šlehačky, je skutečně tuhá a hodí se ke zdobení.
    V sekací misce se mi podařilo během pár vteřin rozsekat 3 Margotky prakticky na mouku.

Dostal jsem jej jako dárek a má spokojenost je vysoká, i když jsem byl zprvu k pro mě neznáme značce velmi skeptický.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• - výkonný
    • - robustní
    • - botahé příslušentsví
    • - turbo
    • - velký počet rychlostí
    • - hlučný
    • - pro někoho těžší, ale mě vyhovuje

Po dlouhém vybírání tyčového mixéru jsem se rozhodl pro tento a rozhodně nelituji toho, že jsem mixér koupil.
    Jsem naprosto spokojen.

• silnej motor
    • sirokej rozsah otacek

cena a vykon

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Několik funkcí v jednom, hezký design, dobrá manipulace při výměně komponentů.
    • Zatím nic.

• , zakoupeno v 4home.cz

• jednoduchá obsluha, nízká cena, praktická "rozborka a sborka", snadné mytí, skvělý výkon, velmi ostré nože u sekáčku, naseká v pohodě maso na 4 bifteky za pár vteřin, skvělý pomocník. velká variabilita nastavení výkonu včetně tlačítka "turbo", které zdvojnásobí chvilkově výkon.
    • zatím nemám žádné záporné zkušenosti, pokud pominu to, že nože, které mi upadly z výšky 1 metru volným pádem, mi prosekly koženou botu - bacha na zranění, je to fakt dravec!

super koupě, nelituju

• tichý český "levný"výkonný
    • váha

dobrý výkonný mixer za slušnou cenu