Catler BL 8011

Stolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu. Na tento výrobek je poskytována prodloužená záruka 3 roky...
6 990 Kč

Šlehání
Smoothie
Drcení ledu

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• Pořídila jsem tento mixer již po druhé, první vydržel neustálý nápor 8let, rozhodně nejlepší mixer jaký jsem kdy měla. Seká led, dobře se ovládá.

Za mě žádná nevýhoda.

Smoothie
Drcení ledu

Stolní mixér

Základní popis

- Stolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu apod.
- 1,5l nádoba z Tritanu TM se zabudovaným nožovým systémem Kinetix ® na mixování
- Nožový systém Kinetix ® zaručuje 100% výsledky mixování
- Široké sekací nože přizpůsobené tvaru dna nádoby pro drcení ledu
- LCD displej s odpočítáváním doby mixování
- Osvětlená tlačítka
- Jedinečný design víka s očkem umožňuje snadné sejmutí víka
- Vnitřní odnímatelné víčko umožňuje přidání ingrediencí do nádoby během mixování
- Nádobu na mixování je možné mýt v myčce nádobí

Funkce

- Nastavení 5 rychlostí
- Speciální tlačítko PULSE
- Předprogramované funkce: Ice Crush (Drcení ledu) a Smoothie (Krém)

Technické údaje

3zákazníci nedoporučují produkt

Za mě žádná nevýhoda.

• - design
    • - špatně mixuje
    • - špatný poměr ceny a kvality
    • - plast časem zmatní a vypadá zašle
    • - u nádoby nelze vyměnit těsnění, pouze koupit celou novou

Tento konkrétní mixer vlastním 5 let. Od začátku jsme byla zklamaná. Kvůli špatné konstrukci nedokáže bez problémů umixovat ani 2 banány s 1 avokádem. Hmota se nalepí na stěny a přizvedne, takže se vytvoří vzduchová bublina a nože mixují naprázdno. Je třeba neustále otevírat nádobu a stěrkou stahovat hmotu ze stěn. Tyto problémy se vzduchovou kapsou má i u většího objemu hmoty. Rodičům jsem koupila obdobný mixer za poloviční cenu a pracuje mnohem lépe. Nyní ještě prasklo nějaké těsnění, takže se nože uvolnily a mixování je skoro nemožné. Což se samozřejmě může stát u jakéhokoliv výrobku. Ale u kavlitní firmy očekávám i opravárenský servis.Na dotaz u jediného servisu v Čechách mi bylo odpovězeno, že těsnění nedodávají, ale můžu si objednat celou novou nádobu za 1400,- Kč. Doba dodání 2 měsíce. Firma Catler u mě doživotně skončila.

• Musím říct,že funkce a sila je vynikající.Ale co mne dostalo je,že Vám po dvou letech zrezne ložisko v nádobě,tak že s tím neotočíte.A servis vám zdělí,že ložiska nevede jen nádobu jako celek..OK A náhradní nádobu nemá,protože ji výrobce nedodá.Tak se rozlučte se tísícema a můžete si ho vystavit na poličku.Jelikož paragon už dávno nemám a v prodejně Planeo ho s vámi nedohledaj.Končim s výrobky Catler.

• jednoduchý
  • , zakoupeno v Elektrochram

• jednoduchý a velmi variabilní použití v kuchyni
    • robustnost a provedení...prostě Catler
    • nastavení
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dostatocny vykon
    • Program na smoothie

Zatial bez zavad. Mixer som kupoval, nakolko som chcel nieco "silnejsie" do kuchyne, nielen jednoduchy smoothie maker.
    Kovove diely pohonu dufam vydrzia dlhsie nez nejake lacnejsie plastove.

• Za ty peníze je to hodně špatný mixér. Přehřívá se. Například kešu vůbec nerozmixuje bez neustálého vypínání a míchání lžicí. Je dobrý max na mixování ovoce.

Od catler mám ještě odšťavňovač, příště už raději jinou značku.

• Velmi kvalitní zpracování nádoby i těla mixéru typické pro tuto značku. Víko je i na rubové straně kvalitně odlité a nevypadá jako laciný kus, jako u jiných mixérů.
    • Bez problémů rozmixuje celou mrkev a vytvoří z ní omáčku.
    • Jablka nebo hrušky rozmixuje i s jadérky, které po minutě sice úplně nezmizí, jsou však roztrhané na malinké kousky.
    • Pecičky v kiwi rozmixuje po minutě tak, že v koktejlu vypadají jako mletá skořice.
    • Na nejvyšší otáčky je překvapivě tichý, čekal jsem mnohem horší zvukovou show. Při výrobě ranního smoothie tím sousedy určitě nevzbudíte.
    • Víko výborně drží, přitom jde snadno sundat.
    • Tlačítka na ovládacím panelu jsou fóliová, takže snadno omyvatelná a do mixéru nic nezateče.
    • Řízení otáček motoru je skutečně elektronické - při změně otáček nahoru nebo dolů je slyšet překmit motoru.
    • Výkon motoru je dostatečný a nedusí se.
    • Při použití programů, kdy se motor zcela zastavuje a rozbíhá, mixér vždy na lince trochu poskočí a pohne se. Není úplně stabilní.

Mám v kuchyni všechny drobné spotřebiče značky Catler a i mixér jsem si vybral tento (předchozí mixér jiné značky byl nekvalitní, selhal a šel jsem jej vrátit). Mixér je kompromisem kvality a použitelnosti při zachování přijatelné ceny. Na nejvyšší stupeň má motor 10 000 otáček, což si s jahodovými zrníčky neporadí, jadérka z jablek rozdrtí, ale kousky jsou stále vidět, takže je lepší je před mixováním odstranit. Problém by vyřešily už jen vyšší otáčky (mixéry s 25 000 - 32 000), avšak v téhle kvalitě by u Catleru šla cena snad na dvojnásobek.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

kvalitní mixér za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Kvalitní provedení typické pro značku. Očekávání splněna.

Druhý výrobek od značky Catler v domácnosti splnil očekávání. Dražší, ale věřím (na základě zkušenosti se značkou) že dobrá investice.