Catler BL 4010

• Několik přednastavených režimů
    • Automatické čištění
    • Hezký design
    • Zbytečně tvarově komplikované víko mixovací nádoby

Pořídil jsem jako startovací mixér převážně pro výrobu smoothie. Prozatím spokojenost, rozmixuje vše do hladka, i tvrdší zeleninu. Nemá žádné (reálné) omezení na délku mixování jako jiné mixéry. Čištění je jednoduché, až na víčko mixovací nádoby, má zbytečně mnoho záhybů a dírek, kde se mixovaná směs samozřejmě usadí, tak je třeba řádně opláchnout (ale jde to stále jednoduše, žádná tragedie).

Typ mixéru
0.95 m
Smoothie
Drcení ledu

Základní popis

• Stolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu apod.
  • 1,5l nádoba na mixování z Eastman TritanuTM, BPA free
  • Nožový systém Mini Kinetix ® zaručuje 100% výsledky mixování
  • Sekací nože kopírují tvar základny nádoby, zaručení rovnoměrného zpracování
  • Multifunkční víko - po vyjmutí vnitřního víka je možné nasadit lisovací trn
  • Lisovací trn můžete použít jako stolní odšťavňovač nebo odšťavňovat šťávu z citrusů přímo do nádoby
  • Osvětlená tlačítka
  • Ochrana proti přetížení
  • Úložný prostor pro přívodní kabel

Funkce

• 4 elektronické rychlosti
  • Program Smoothie
  • Funkce Pulse
  • Funkce automatického čištění (Auto Clean)

Příslušenství

• Nádoba na mixování
  • Víko s vnitřním vyjímatelným víčkem (slouží jako odměrka)
  • Lisovací trn

Technické údaje

• Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
  • Příkon: 1000 W
  • Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů, Eastman Tritan TM
  • Rozměry: 42,5 x 17 x 19,5 cm (v x š x h)
  • Hmotnost: 2,5 kg
  • Další data:
  • Délka přívodního kabelu: 0,95 m

Stolní mixér je vhodný pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu a další. Nožový systém Mini KinetixTM kopíruje svým tvarem dno nádoby, vložené potraviny rotují nádobou po vnitřním okraji směrem vzhůru a následně padají středem přímo na nožový systém. Vždy tak dosáhnete dokonalého zpracování potravin, včetně ledové tříště.

1,5l nádoba z Eastman  TritanuTM, BPA free, je vysoce odolná proti poškrábání, prasknutí nebo rozbití. Vydrží až 10krát více mycích cyklů v myčce na nádobí (v horním koši) než nádoby vyrobené z běžného polykarbonátu.
Speciální program Smootie zajišťuje pravidelné spínání motoru od pomalých po vysoké otáčky. Díky unikátnímu pohybu uvnitř nádoby dochází k promíchání a provzdušnění směsi, až po dosažení lahodného smoothie.

Funkce automatického čištění umožňuje rychlé a snadné odstranění nečistot z těžko dostupných míst (zpod nožů a ze dna nádoby).

Unikátní nástavec pro lisování citrusových plodů umožňuje lisovat šťávu přímo do nádoby mixéru, ale po sejmutí může rovněž sloužit jako malý stolní odšťavňovač.

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt

• Smoothie program funguje dobře, jednoduše se čistí
    • Kromě smoothie je to katastrofa. Výrobky Catler jsem měla vždycky ráda, ale tento mixér mě hodně zklamal. Jakmile v pokrmu není voda, tak to nerozmixuje nebo rozmixuje hodně špatně. Nože jsou krátké. Guacamole v tom rozhodně neuděláte. Oříšky a semínka mi to taky nenaseká.

Tento mixér mě od značky Catler hodně odradil.

• Kvalitni zpracovani, vykonny motor, zvladne vse. Doporucuji vsem

• design
    • -program na smoothie nerozmělní ovoce do hladka a akorát zašpiní celou nádobu včetně víčka
    • -ergonomie víčka je velmi nešťastná, netěsní a špatně se čistí
    • - nepoužitelné na horké polévky a omáčky

Před chvílí jsem hodil do popelnice (po roce provozu). Příčinou byl nesnesitelný zápach vycházející z prostoru plastového unašeče nožů. Dostal se totiž do té přechodové, průhledné komory zbytek jídla (evidentně netěsnil jak měl).
    Škoda máme doma pár spotřebičů téhle značky, ale mixér se nepovedl

Vše je ideální.

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Jednoduché čištění
    • Několik přednastavených režimů
    • Automatické čištění
    • Hezký design
    • Zbytečně tvarově komplikované víko mixovací nádoby

• , zakoupeno v Catlercz.cz

Mixer mám doma a jsem velice spokojen. Je to úžasná mašinka, funguje spolehlivě. Navíc geniální design. Od značky Catler mám už kuchyňskou váhu, je to sice dražší výrobek,ale o to kvalitnější. Doporučuji.

• Netuším
    • Velmi rychle se přehřívá. Při pokusu rozmixovat postupně 3kg brusinek se mi u třetího kila přehřál a vypnul.

Za tyto peníze by mohl být kvalitnější motor. Bylo mi řečeno že je vhodný i do kaváren, ale již mi neřekli, že jen jako dekorace

• Dobre vyzera
    • Vobec nerozmixuje zelene smoothies

Tento pristroj som si kupila lebo pijem zelene smoothies kazdy den. Vobec nie som spokajna s tym ako to rozmixuje. Ostavaju v tom kusocky ktore chutia ako chlpy. Predtym som mala lacny blender za 30€ ktory odviedol rovnaku pracu. Rozhodla som sa ze investujem do tohto prístroja a kedze bol ovela drahsi mala som iste ocakavania. Mozno na ovocne smoothies je ok ale celkovo by som si nikdy viac nekupila tento pristroj ani ho nikomu neodporucila. Zbytocne vyhodene peniaze.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Perfektní za dané peníze bezva kvalita. Smoothie program bez problemů, čistění take.

Perfektní za dané peníze bezva kvalita. Smoothie program bez problemů, čistění take. Zbytek jsem zatím nestihla vyzkoušet. Rozdrtí i led bez problému. Skladný. Nekolikaty produkt od značky Catler.