Camry CR 4071

Smoothie mixér Camry CR4071, příkon 1700W, nádoby 1 a 0,5 l, dává možnost rychle a efektivně připravit ovocné a zeleninové koktejly, smoothie a dokonce i krémové polévky...
1 483 Kč

plastové
Počet rychlostí
Pulsní spínač

• , zakoupeno v Eberry.cz

Mám zatím krátce, ale vše funguje jak má - za rozumnou cenu výborný výrobek. DOPORUČUJI!

Typ mixéru
plastové
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Smoothie mixér Camry CR4071 příkon 1700W

Smoothie mixér s dvěmi nádobami s kapacitou 1 a 0,5 l, které lze uzavřít speciálním víkem s náustkem víčka pro uložení nádob do chladničky snadné čištění spouštění samostatným tlačítkem nízká a vysoká rychlost + pulse

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 490 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Edit: Píšu po roce a půl, přístroj pořád funguje skvěle, akorát se trochu otupily nože. Opravdu spokojenost. Přemýšlím, že si pořídím jeden do zásoby, než se přestanou vyrábět.

Z eberry.cz jsem si objednala tenhle mixér, ale bohužel mi nepřišel odkaz, abych napsala recenzi jako ověřený zákazník. Vzhledem k tomu, že je to ale super výrobek, píšu aspoň takhle.

Vybrala jsem podle výkonu a jsem opravdu moc spokojená. Běžná smoothie zvládne v pohodě, i když do nádoby kolikrát nacpu hodně věcí natěsno, ale nože si je vždycky stáhnou k sobě a po chvilce je vše rozmixované.

Velkou výhodou také je, že nádoba má víc než litr, takže pro více lidí nemusím smoothie připravovat vícekrát, ale vejde se vše napoprvé.

Přístroj hezky vypadá, dobře se myje, ještě se mi nestalo, že by ho něco zpomalilo.

Jsem prostě opravdu mile překvapená a doporučila bych ho všem.

Kvůli vysokému výkonu je přístroj samozřejmě docela hlasitý, ale ještě jsem neviděla smoothie maker, který by byl tichý, takže to chápu.