Breville VFM021X

Příkon
270 W
1.7 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím není v provozu, jako dar čekám na předání.

Příkon
270 W
1.7 kg

Technologie HeatSoft

Každá správná kuchařka ví, že konzistence másla je pří pečení skvělých pochoutek klíčová pro dosažení těch nejlepších výsledků. Ztuhlé máslo právě vyndané z lednice, či naopak máslo narychlo rozpuštěné k nim nikdy nevede. S technologií HeatSoft odpadá dlouhé čekání na změknutí másla do požadované konzistence technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. U ručního šlehače Breville jí tak díky technologii HeatSoft dosáhnete stisknutím jediného tlačítka a krátkým mixováním vskutku za okamžik. Kromě úspory času budou další odměnou i krásně nadýchané buchty, koláče, dortové korpusy či cukroví.

Výkonný motor se sedmi rychlostmi

Šlehač Breville HeatSoft je vybaven výkonným motorem o příkonu 270 W, díky němuž si můžete troufnout i na opravdu tuhé směsi. K dispozici vám bude sedm úrovní rychlosti, kdy nejnižší využijete právě u změkčení másla či vmíchávání kapalných přísad, vyšší rychlosti pak u přípravy šlehačky nebo při šlehání brambor. Při obzvlášť těžkém šlehání si můžete pomoci i speciální rychlostí - tlačítkem Boost. Volba rychlostí je naprosto jednoduchá a ergonomická.

Bohaté příslušenství

Šlehač Breville je vybaven bohatým příslušenstvím vyrobeným z kvalitní oceli. K dispozici jsou dvě šlehací metly, jejichž konstrukce umožňuje důkladné a rychlé míchání u všech druhů směsí. Zejména pro hnětení těst jistě využijete dva hnětací háky a pro zapracování vzduchu do směsí jako jsou vaječné bílky, žloutky nebo šlehačka se skvěle hodí dodávaná drátěná metla.

Praktická údržba

Údržba šlehače Breville HeatSoft je velmi snadná ? vysunutí metel či háků z přístroje lze provést stisknutím jednoho tlačítka a příslušenství pak lze pohodlně umýt v horké mýdlové vodě nebo myčce na nádobí. Praktická nádoba na uskladnění umožňuje pohodlné uložení mixéru, veškerého příslušenství i napájecího kabelu.   počet rychlostí 7 rozměry š x v x h(mm) 215 x 254 x 80 technologie HeatSoft tlačítko pro zahřívaní surovin při šlehání tlačítko Boost krátkodobá vyšší rychlost hmotnost (kg) 1,7 příkon max. (W) 270 barva bílá objem nádoby(ml) 600 v dodávce je ruční šlehač, 2 šlehací metly, 2 hnětací háky, drátěná metla, nádoba pro uložení šlehače a metel

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím není v provozu, jako dar čekám na předání.

• - k přípravě třeného těsta, dortů, buchet, koláčů, cukroví a krémů....
    • - s technologií HeatSoft změkne máslo do požadované konzistence
    • -vhodný do myčky na nádobí
    • - v přiložené nádobě se nedá šlehat

V naší domácnosti byl už delší čas potřeba nový ruční šlehač, proto když jsem dostala možnost vyzkoušet -ruční šlehač HeatSoft Breville, hned jsem souhlasila. Používám ho při přípravě třeného těsta, dortů, buchet, koláčů, cukroví a krémů. Nejčastěji připravuji různé moučníky ke kávě v neděli odpoledne. Už Magdalena Dobromila Rettigová ve svých kuchařkách psala, že všechny ingredience mají mít stejnou pokojovou teplotu. Proto jsem byla zvědavá, jak s technologií HeatSoft změkne máslo do požadované konzistence, protože tato technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. Šlehací metla připraví sníh z bílků nebo lahodnou šlehačku dokonale a rychle. Nástavce jsou vhodné do myčky na nádobí.

• 7rychlostí
    • ohřev surovin

Z tohoto ručního šlehače jsem úplně nadšená..Je moc fajn že má i metličku na šlehání, a pokud si člověk zapomene predem vydělat maslo tak použije zahřívání..Taky se velmi dobře drží v ruce a je fajn že se dá i pěkné postavit a nezavazi přívodní šňůra. Je taky dobře skladný a vyhovují mi i rychlosti. Jsem opravdu spokojená

• + příjemně padne do ruky
    • + dlouhá šňůra
    • + nádoba na usakldnění usnadní před hledáním metliček v šuplíku
    • - oproti minulému šlehači he hlučnější
    • - v přiložené nádobě se nedá šlehat, takže slouží pouze k uskladnění

Tento ruční šlehač mne příjemně překvapil. Lejce padne do ruky a i jednotlivé rychlosti (7) naleznou v kuchyni uplatnění. Co mne trochu zklamalo je, že v pžiložené nádobě se nedá mixovat. Ale alespoň slouží k uskladnění, a žádná metlička se Vám již nezatoulá v jiném šupleti.

• Design
    • Výkon/ cena
    • Příslušenství
    • Kvalita
    • zatám nic

Velmi dobře se mi s ním pracuje, je rychlý, výkonný, hezký. Úplný top pro mě je příslušenství, kde je i hnětač a jakoby miska, to hodně ocením. Taky má dostatek možností rychlosti. Za mě jednoznačně nejlepší mixér co jsem měla. Doporučuji :)

• - design
    • - nízká hmotnost
    • - snadné ovládání
    • - funkce HeatSoft
    • - patří k dražším přístrojům

Přístroj zatím používám krátce, ale zatím splňuje všechna má očekávání. Šlehač má pěkný design a nízkou hmotnost, tím pádem se snadno ovládá.

Díky nádobě, která se dá použít i na skladování ostatního příslušenství a šlehače samotného nezabírá v kuchyni téměř žádné místo.

Užitečná je i funkce HeatSoft, která pomáhá zahřát suroviny na pokojovou teplotu během chvilky.

• ovladatelnost
    • skladnost - plastový box
    • design
    • vyšší cena

Na ruční šlehač HeatSoft jsem byla opravdu zvědavá. Nejvíce na funkci ohřívání studených přísad. Tato funkce splnila má očekávání na 1 s hvězdou. Máslo vytažené přímo z lednice bylo vyšlehané během 2 minut. Tohle ocení každá cukrářka.
    Ruční šlehač skvěle padne do ruky a ovládání je přehledné a perfektně ovladatelné.
    Velkým plusem bych ocenila skladnost. Všechny metly se dají na dno plastového boxu na který se pak posadí samotný šlehač. Box nezabere ani moc místa.
    Musím i ocenit zavazování dlouhé šňůry. Žádný drátek, který se ihned ztratí, ale pásek s čudlíkem, kterým se lehce šňůra sváže.
    Skvělý pomocník do kuchyně.

• jednoduchá údržba
    • dlouhá šňůra
    • skvělé ukládání

Ruční šlehač HeatSoft je prostě úúúžasný... Skvěle sedne do ruky, má výborný systém na ukládání - takže nemusím stále dohledávat jednu nebo druhou metličku, případně jiné části; má sedm rychlostí - což jsem ocenila hlavně při přidávání dalších surovin. Nejlepší je ale samozřejmě funkce HeatSoft, během které se při šlehání přísady ohřejí na pokojovou teplotu - takže vás nepřekvapí žádná nečekaná návštěva, protože tím že nemusím čekat na změknutí másla mám vše přichystáno velmi rychle. Zakoupením tohoto šlehače jsem si ušetřila spoustu času.

• - vysoký výkon šlehání a široká škála rychlosti
    • - funkce heatsoft
    • - délka šňůry
    • - 3 typy metliček
    • - plastová nádoba
    • - díky vysokému výkonu jsem ušetřila celkem podstatnou část času
    • - nulové zpětné vibrace do rukou
    • - větší váha šlehače
    • - hluk při zapnutí

Šlehač HeatSoft od značky Breville bych rozhodně doporučila všem, kteří hledají skutečnou kvalitu ručního šlehače. Naprostá přednost je výkon, kterého šlehač dosahuje a tím i úspora času. Šlehač jsem začala používat těsně před Vánocemi a nesčetněkrát jsem ho vychvalovala do nebes. Nejvíce jsem ocenila jeho funkci heat, díky které jsem měla téměř do pár minut krásně změklé máslo z lednice a krásně z něho vyšlehala krém do cukroví. Z technických parametrů mě také mile překvapila délka šňůry. Často se mi stává, že u kuchyňských spotřebičů/robotů/mixérů bojuji s dostupností zásuvky, ale tentokrát ne. Další super věc je nádoba na uskladnění. Všechny metly se tam krásně vejdou, šlehač se na ní jen posadí a vše je spolu a ne nikde poztrácené po šuplíku. Jako nevýhodu jsem zaznamenala větší váhu šlehače (po chvíli šlehání mě celkem bolela ruka) a větší hluk.

• Jednoduché nasazení a vysazení metel
    • 7 rychlostí
    • snadné použití
    • uložení

Mixér mě překvapil už svým vzhledem a způsobem uložení. Nejvíce mě lákala funkce HeatSoft a doopravdy suroviny hezky nahřívá, dá tomu stejnou teplotu a kdykoliv jde vypnout.
    Metly jdou hezky nasazovat a rychlosti lehce přepínat. Je fajn i svou váhou a vzitím do ruky
    Mixér je fajn a stal se mým dobrým pomocníkem a vřele ho doporučuji.