Bravo B 4329

Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Dobrý a dostačující výkon výrobku, výhodou je i skleněná nádoba.

• Dobrá pomůcka, ušetří spoustu práce

Materiál nádoby
skleněné
Počet rychlostí

Sekáček potravin Bravo B-4329 Twister bílý

Sympatický design, vysoká rychlost. Zeleninový salát za pár vteřin. Co dodat. Kdo nemá, nepozná. Rozhodně doporučuji. Praktický malý pomocník při přípravě zeleninových salátů, pomazánek a spoustě dalších pokrmů.

Nádoba o objemu 1 l je ve skleněném provedení, díky kterému se snadno čistí. Na dně nádoby je protiskluzová podložka, která zabraňuje jakémukoliv nežádoucímu pohybu při přípravě. Pokud máte rádi zeleninové saláty, potom tento spotřebič rozhodně uvítáte. Konstrukčně se jedná o velký chopper se skleněnou mísou. Předností je velmi silný motor, tvarovaný sekací nůž a silikonové těsnění.

Parametry:

• rychlá příprava zeleninových salátů a pomazánek
  • snadná obsluha a jednoduché čištění
  • skleněná nádoba s objemem 1 l
  • protiskluzová podložka
  • bezpečnostní spínač
  • příkon 400 W

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Dobrý a dostačující výkon výrobku, výhodou je i skleněná nádoba.

• Dobrá pomůcka, ušetří spoustu práce
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Uvítala bych trochu větší nádobu,ale i tak s tím nemám problem
  • , zakoupeno v HobyNepomuk.cz

• Výborný pomocník v kuchyni....ušetří čas !
    • V mžiku vyroben zeleninový salát, opláchne se přístroj a hotovo!
    • Nedokáži si už představit život v kuchyni bez něj.
    • Viděla jsem jej u kamarádky a vyzkoušela ho a objednala jsem hned 3 pro sebe i jiné kamarádky.

Doporučuji všem!

• , zakoupeno v Elektro Princ

• Velmi spokojená, mohu doporučit.

ženám mohu jen doporučit, pro rychlost a praktičnost.

• menší výkon

vcelku dobrý

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• Nejlepsi co do pomeru ceny, vykonu, objemu a materialu nadobky.
    • Zadne, jinak bych si vyrobek neporizovala.

Chtela jsem sklenenou nadobku, coz vyrobek ma, chtela jsem levny a vykonny, to vyrobek ma, chtela jsem spolehlivost a tu taky ma. Celkove je to super vyrobek za super cenu. Predchozi jsem vlastni vinou rozbila, nebylo to z duvodu nespolehlivosti, objem nadobky byl 1 litr, vykon 320W, velmi spolehlivy a velmi dobre sekal cokoliv. Nasla jsem stejny, jen s vyssim vykonem 400W, takze je jeste lepsi nez muj predesly a za velmi slusnou cenu. Jsou i takove, co maji jeste vyssi vykon, ale i vyssi cenu, coz je zbytecne, tento vykon uplne staci. Ma jen jednu obrovskou chybu, prestava se vyrabet a tak ho bude s temito parametry a takovou cenou velmi tezke jeste sehnat. Ostatne, mam pocit, ze vsechno co je dobre a co funguje se prestava vyrabet.

• , zakoupeno v decoDoma

• přesně co jsem potřebovala ale potřebovala bych ještě větší spodní nádobu

spokojenost

• , zakoupeno v Eshop-Bravo.cz

• bezvadný a rychlý pomocník

určitě doporučuji

• , zakoupeno v SANDI

Zatím se jeví perfektně, ale mám jej velmi krátce.