Bravo B 4270

300 W

• , zakoupeno v Naše splátky

• dobrá cena nerezového mixeru, vyrábí se v čechách
    • málo příslušenství

Dobrá cena a kvalitní provedení. Hlavně zboží je vyrobené v čechách.

Je dsobrý, ale má jen jednu rychlost

• Jednoduchost a tradicni kvalita znacky BRAVO

Vyborny mixer pokud vam postacuje funkce mixer bez zbytecnych blbosti kolem.

Typ mixéru
tyčové
Barva
černé
Příkon
300 W

S tímto mixérem je příprava koktejlu opravdu otázkou pár vteřin. Nasypu ovoce, zmáčknu a v mžiku mám hotovo. Doporučuji vám zkusit také. Tento mixér s ergonomickým designem je opravdu povedený. Snadné ovládání a odnímatelnou tyč pro snadné čištění také oceníte. Doporučuji mít takovýto mixér doma rozhodně po ruce. Myšlenka tohoto výrobku je jednoduchá: Silný motor a okamžité použití. Proto je vybaven 300 W motorem a odnímatelným nerezovým nástavcem (pro snadné čištění).

Parametry:

• celenorezová odnímatelná noha
  • nůž z nerezové oceli
  • ergonomický design rukojeti
  • snadné skladování a čištění
  • příkon 300 W

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v Čské republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální sítě pro Českou republiku.

• je sice lacny
    • je bez prislusenstva, ale pozor na gumove tesnenie pod nozom ktore sa vybera a tym padom je mixer nefunkcny ! nôž je len dvojstranný.
  • , zakoupeno v Naše splátky

• dobrá cena nerezového mixeru, vyrábí se v čechách
    • málo příslušenství

Dobrá cena a kvalitní provedení. Hlavně zboží je vyrobené v čechách.

Je dsobrý, ale má jen jednu rychlost

• Jednoduchost a tradicni kvalita znacky BRAVO

Vyborny mixer pokud vam postacuje funkce mixer bez zbytecnych blbosti kolem.

• snadná údržba

Tento tyčový mixer jsem dostala a jsem s ním velice spokojená.Bez problémů už ho používám 2 rokem.Všem vřele doporučuji!:-)