Bosch MMR 15A1

Délka přívodového kabelu
1.2 m
Značka kvality

• , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• Mám dlouhodobou zkušenost, velká spokojenost, skleněná nádoba. Toto byl druhý produkt do letní kuchyně
  • , zakoupeno v APOLLOs.cz

Pulsní spínač
Délka přívodového kabelu
1.2 m
Značka kvality

Univerzální sekáček BOSCH MMR15A1. Univerzální sekáček Bosch MMR 15 A1 v bílém provedení. Jedná se o kompaktní univerzální sekáček pro rychlé zpracování nebo mixování pokrmů s velkou skleněnou mixovací nádobou. Sekáček se jednoduše čistí. Příslušenství lze mýt v myčce nádobí. Šlehací kotouč je určen ke šlehání smetany nebo vaječných bílků. Součástí sekáčku BOSCH MMR15A1 je skleněná mixovací nádoba, kterou lze dát do mikrovlnné trouby. Její objem dosahuje 1500 ml. Sekáček MMR15A1 obsahuje velmi silný motor o příkonu 550 W.

Univerzální sekáček BOSCH MMR15A1.

Popis produktu:

Příkon: 550 W

Momentový stupeň

Skleněná nádoba (1500 ml), omyvatelná v myčce, vhodná i do mikrovlnky

Univerzální nůž z nerezové oceli, omyvatelný v myčce

Nůž na drcení ledu

• Druh nože: ušlechtilá ocel

Bez zablokování víka

Bez postupného náběhu

Mixovací pohár s odměrkou

Mixovací pohár vhodný i pro výrobu ledové tříště

Momentový stupeň / momentový spínač

Včetně příslušenství: 1x nůž na ledovou tříšť, 1x drticí kotouč

• , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

jednoduchost a kvalita.. používám ho denně v provozu

doporučuji-kvalitní materiál

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Tento produkt mne velmi překvapil krásné se v něm uslehaji bílky úplně do tuhá i šlehačky super

S tímto vyro bkem jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• naprosto dostačující
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

Chtěla jsem sekáček, který umí drtit led. V popisu výrobku i příslušenství to tak je, ve skutečnosti to moc nefunguje. Nástavec na drcení ledu je "úzký", led se drží při okraji nádobky a zůstane nenadrcený. V tomto případě byl pro mě sekáček velkým zklamáním. Naštěstí šel led rozsekat univerzálním nožem na sekání. Ten jsem zkoušela i na zeleninu, dělat v tom pomazánku... to funguje skvěle. Šlehací nástavec jsem ještě nevyzkoušela.

• dostatečně velká nádoba

• velká skleněná nádoba
    • velký objem
    • jednoduchý na používání
    • 3 nádstavce
    • jen jeden stupeň otáček
  • , zakoupeno v vipnaradi.cz

• Velká, skleněná nádoba,
    • silný motor

Hodně vařím a doposud jsem používala sekáček, který měl malou, plastovou nádobu a to bylo o ničem.
    Všem doporučuji.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Skleněná mísa. Je ze silného skla, což já oceňuji.
    • Krytka, která chrání horní část od zašpinění.

Produkt splňuje má očekávání. Jsem spokojený.