Gorenje HB 804 QR

• - kvalitní zboží za dobrou cenu
    • - super výkon
    • - naprostá spokojenost
    • - super barvička

Osobní zkušenost se zn.Gorenje-bezporuchové, kvalitní výrobky.
    Vyzkoušeny všechny součásti- perfektní!
    Úžasný stojan, vše je na svém místě, nepřekáží....

• výkon, design, tichý, lehce se ovládá, stojan
    • velikost, váha

je trochu větší, než jsem čekala,zabírá se stojanem dost místa, nehodí se do malé kuchyně. Je těžší, ale je kovový a má vysoký výkon, což je plus. Nádoby na sekání a šlehání jsou velké a pohodlné. Hezky design, lehce se ovládá, dobře padne do ruky. Celkově jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v KASA.cz

mixer je určitě dostačující pro většinu domácností,stojan k mixeru je velké "plus"

Typ mixéru
Objem nádoby
0.8 l
Počet rychlostí
Pulsní spínač

Tyčový mixér HB 804 QR značky Gorenje je vybaven motorem o výkonu 800 W. Mixér HB 804 QR je v moderním červeném designu. Mixér HB 804 QR vyniká tichým provozem.

Technické parametry

Možnost mytí příslušenství v myčce

Nastavitelná rychlost

Funkce Turbo

Nástavec na sekání

Šlehací nástavec

Šlehací nádoba se stojanem

Nádoba pro mini sekáček

Šlehací nádoba - plastová

Víko s těsněním

Nástavec na míchání z nerezové oceli

Měkká rukojeť

Odměrka

• Výkon motoru: 800 W
  • Objem nádoby: 0,8 l.
  • Objem nádoby mini sekáčku: 0,5 l.
  • Barva: Červená
  • Netto váha: 2,1 kg
  • Rozměry (šxvxh): 6,3 × 40,5 × 6,5 cm
  • Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 28,2 × 23,5 × 32,5 cm

2zákazníci nedoporučují produkt

• hezký vypadá
    • převod z umělé hmoty, takže při nepatrně větší zátěži se převod zničí a mixér můžete vyhodit

nepoužitelný

• Krásný design, výkonný a spolehlivý spotřebič

Soupravu jsme si pořídili asi před 2 lety, vše stále spolehlivě funguje. Je to praktický, vzhledově krásný spotřebič, vínová barva nám ladí s kuchyní, super je taky držák, vše je ihned po ruce. Je super robustní a výkonný, za nás velká spokojenost. Oceňuji také nádobu a metličku na šlehání, tak skvěle ušlehanou šlehačku jsem předtím nedocílila. Výrobek vřele doporučuji ke koupi.

• , zakoupeno v EURONICS

• - kvalitní zboží za dobrou cenu
    • - super výkon
    • - naprostá spokojenost
    • - super barvička

Osobní zkušenost se zn.Gorenje-bezporuchové, kvalitní výrobky.
    Vyzkoušeny všechny součásti- perfektní!
    Úžasný stojan, vše je na svém místě, nepřekáží....

• skvěle se drží
    • dobře vypadá
    • snadné ovládání
    • sekáček velmi výkonný
    • šikovný stojan
    • - tupé nože v tyčovém mixéru
    • - poměrně těžko si poradil s rozmixováním naprosto měkkého květáku. Téměř na to nestačil doporučený limit provozu.
    • - už po druhém použití mixéru bylo upevnění tyče k pohonné jednotce volné . Tyč neseděla pevně.

Se značkou Gorenje mám dobré zkušenosti a tak na ní padla moje volba. Mixér se mě líbil a měl mít vysoký výkon. ale nesplnil moje očekávání. Předchozí Philips s nižším výkonem, měl lepší výsledky.

• výkon, design, tichý, lehce se ovládá, stojan
    • velikost, váha

• Vypadá fakt moc hezky a navíc dobře pracuje, doporučuji.

Zobrazit celou recenzi na sannette.blog.cz

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výborný design
    • vysoký výkon
    • tichý

krásný design, vysoký výkon a rozsáhlé příslušenství

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Poseká a rozmíchá všechno.

Skvělý produkt

• , zakoupeno v KASA.cz

produkt je výkonný za přiměřenou cenu, která mně mile překvapila